Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felnőttpelenkát milyen szakorv...

Felnőttpelenkát milyen szakorvosok írhatnak fel egy fekvőbeteg demens részére?

Figyelt kérdés
Pszichiáter lenne a legjobb, de gondolom leginkább az urológushoz tartozik ez a dolog. Bár a vizelet visszatartásának a hiányát a demencia okozza, és nem szervi elváltozás. Mivel fekvőbeteg így képtelenség elvinni szakrendelésre. Lehet úgy is, ha én megyek el, vagy az még jobb lenne, ha elküldenék a javaslatot a háziorvosnak. Milyen lehetőségek vannak a gyakorlatban? ( Pszichiátriai vizsgálaton már volt régebben, mikor még tudott járni)

2021. jan. 9. 21:32
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Ûdvözlöm! Én sajàt magam vettem Anyukàmnak! L méret 3.800.-ft volt!
2021. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a legnagyobb nedvszívóképességű kell, az meg 5200 ft-ba kerül a 24 db-os csomag.
2021. jan. 17. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk valami szakorvoshoz kellett bemennünk érte a kórházba, ő meg olyan kicsi méretűt írt fel, ami körbe sem érte, és azt mondták, nem adhatnak más méretet, csak ez van felírva, és kész, visszamentünk, a doki nem volt elérhető, saját pénzből kellett megoldani.
2022. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!