Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 75+-os házaspárként egy...

75+-os házaspárként egy háztartásban élünk.Regisztrálásunk zátonyra futott, mert bár egy címen lakunk, két különböző e-mail címet kér a rendszer.Egyinkünkét elfogadta, feleségemét elutasította./Mi lett volna,ha két azonos telszámot adok meg?/

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

2x kell regisztrálnotok, mindenkinek külön, nem párként. Senkit nem érdekel, házaspár vagytok-e.

Ha így próbáltad, csak nem vette be az egyik címet, akkor regisztrálni kell egy másik e-mail címet a nejednek.

2021. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Párként nem is lehet! Természetesen kétszer próbáltam regisztrálni! Az azonos címet is elfogadta! Miért kötelező egy pc-re érkező két különböző e-mail cím? Még szerencse, hogy mindkettőnknek van külön mobilja.Hogy miért?Hát hadd ne magyrázzam!
2021. jan. 10. 14:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert pl az e-mail cím alapján tart nyilván a rendszer. Ez nem olyan, mint a lakcím, ahol 20-an is tolonghatunk egyszerre, e-mail címe mindenkinek van (vagy ha nincs, legyen!) saját.
2021. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bár segíteni nem tudok, de átérzem. Épp a napokban jött át a 71 éves szomszéd néni, hogy regisztráljuk, mert postán nem kapta meg a levelet. De hát szerencsétlennek nincs email címe, miért is lenne (számítógépe sincs). Azt mondta, megkérdezi majd a háziorvost, hátha van más opció.
2021. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát. Próbálom megérteni, de most sem értem. A néni mégha kapott volna is levelet, azt sem tudta volna kitölteni. Tudniillik ott is e-mail címet kérnek. A háziorvosok meg tanácstalanok. No comment!
2021. jan. 10. 18:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy ő, vagy valaki más regisztrálta a neten. Akkor neki vagy annak a másiknak csinálni kell egy gmail-es email címet és kész. Mit kell mindjárt világvégét kiáltani.
2021. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Itt azért jobb a helyzet, mert egy email cím már van, tehát gondolom nem okozna gondot egy másikat regisztrálni, sajnos én is úgy tudom, hogy 1 email-re csak egy embert lehet.

Ettől függetlenül megértem a problémát.

2021. jan. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idő idősen lehet postán is regisztrálni. Email címet általában személyhez és nem lakcímhez kötik. Egy email regisztrációja 2 perc és át lehet irányítani a másik címre és akkor egy helyen értesültök róla. Mi a probléma?
2021. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a gyakorikérdesekre sikerül a regisztálni emailt miért nem? Gmail.com, ha az mobilszámot kérne, akkor freemail.hu stb.
2021. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De mi a francnak kell megadni nevet, kort, lakcímet? TAJ szám akkor mégis mire van???
2021. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!