Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csúnya aknés bőröm van hosszú...

Csúnya aknés bőröm van hosszú évek óta és most már nagyon zavar, a jelenlegi állapota az eddigi legcsúnyább, és nagyon fáj, gyulladt az arcom. Tudtok jó bőrgyógyászt aki Fejér megyében dolgozik?

Figyelt kérdés
Főleg olyan orvosoknak örülnék akik Székesfehérváron vannak és tényleg jó munkát végeznek, nem nézik le az embert és nem húznak ki belőled rengeteg pénzt feleslegesen!

2021. jan. 12. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a Hönigschmiedhez ne menj!

Már lassan egy éve viszket a kézfejem. Amikor megkérdeztem tőle, mi lehet a baj, azt mondta fogalma sincs, de felír egy kenőcsöt. A patikában kiderült, hogy azt a gyógyszert már kivonták a forgalomból.

2021. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Isotretinoint kerj dokitol, nálam a szarbol vársz épített és azóta is gyönyörű a bőröm
2021. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A figyelmedbe ajánlom; DERMATICA a problèmás bôr szakèrtôje! Nèzz utánna: www.dermatica.hu
2021. jan. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Fahéjat próbáltad már? Nem külsőleg hanem naponta egyél egy csapott mokkáskanálnyit valamibe belekeverve Nekem az csodát tett
2021. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, olvastam hogy az esetek többségében az isotretinoin az csodát művel azzal akinek problémás a bőre viszont a problémám az hogy Székesfehérváron nem dolgoznak a nagyon dicsért bőrgyógyászok, akit láttam hogy lehet időpontot kérni, nos a róla írt vélemények alapján nem szeretnék oda menni (nem szeretném leírni az orvos nevét, nem akarok személyeskedni) de a negatív vélemények miatt inkább nem mennék oda.
2021. jan. 12. 14:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Update: sikerült időpontot foglalnom egy jó szakemberhez, remélem segít a problémán.
2021. jan. 12. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd irj ha van info! :))
2021. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Írok mindenképp, hátha másnak is segítek vele! Az biztos hogyha nagyon durva, fájó pattanásokkal küzd bárki, szerintem ne várjon vele, ki tudja milyen bajok lesznek belőle később! :(
2021. jan. 13. 00:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Update: ma voltam bőrgyógyásznál, egyenlőre még konkrét tapasztalatom nincs. A doktornő szerint nem áll semmi az arcom állapota mögött, inkább csak a gének, szerinte idővel és kezeléssel elmúlhat. Ugyebár a jelenlegi helyzetben labort nagyon macerás csináltatni illetve az időpont sem jó, így nem írt fel Roaccutan kúrát, bár azt javasolta hogyha szeptemberig semmi sem változik akkor kezdjük el szeptemberben a kúrát. A La Roche Posay Effaclar családból két terméket ajánlott, ezekből mintatis kaptam, az Effaclar habzó arctisztító géljét és az Effaclar Duo + - t ajánlotta, ezekből kaptam jópár mintát, illetve vényköteles termékeket írt fel, egy azelain savat és egy gyógyszert. Sajnos ezeknek fejből nem emlékszem a nevére, és még nem váltottam ki, de azt mondta hogyha az azelain bántja, irritálja az arcomat akkor ne minden nap hanen csak minden másnap használjam. Természetesen olajos magvakat, füstölt dolgokat nem szabad ennem, csokit is csak nagyon nagyon mértékkel. Nem tudom valakinek ez segítség-e, de gondoltam megosztom :/
2021. jan. 25. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokan nem tudják, de a dermodex átka elszaporodása is okozhat csúnya bőrrüneteket, ha dermatoszkóppal nézik meg a bőrt akkor kiderül.

[link]

Szombathelyen is van rendekőjük.

2021. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!