Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Még nem jött meg a Trombózis...

Még nem jött meg a Trombózis panel eredményem?

Figyelt kérdés

2020.december 7-én voltam vérvételen trombózis panel miatt, ott azt mondták hogy kb. 1 hónapot kell várni az eredményre, mert Pestre küldik fel a mintát stb. Csakhogy pont 1 hónap múlva írtam a pesti labornak, hogy mi a fene van már, kb mikorra várható, de nem írtak semmi használhatót, csak annyit, hogy technikai okok miatt eddig nem készült el a kért vizsgálatom, és hogy további türelmemet kérik.


Számomra ez kicsit már nonszensz kategória, de ez normális?! Nem tudom amúgy mennyi idő alatt készült el másnak, de viccnek érzem, hogy csoda lesz konkrétan, ha még ebben a hónapban megérkezik, legalább leirhatták volna nagyjából mennyi idő múlva várhatom, nem mindegy hogy pl. 1 hét vagy 1 hónap múlva.

1,5 hónap alatt semmit nem tudtak csinálni.

Mellesleg ilyenkor hol tárolják a levett vérmintát, hogy ennyi idő múlva is használható legyen?!



2021. jan. 16. 23:07
 1/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Szerintem el keverték, nincs meg! Egyébbként hallottam màr màstòl is hasonlò sztorit! Nagy a fejentlenség mindenûtt!
2021. jan. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem két hét alatt megérkezett novemberben.Viszont korábban jártam hasonlóan, akkor vettek újra vért, elvileg nem volt megfelelő a minta, gyakorlatilag üresen küldték meg az eredményt. Szerintem érdemes utána menned mindenképp, vegyenek vért újra, a másfél hónappal ezelőtt levett minta jó eséllyel nem felhasználható már.
2021. jan. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez felháborító, pláne ha új minta kell agyrém! Köszönöm a válaszokat, nem is tudom mit kéne tennem. Ha elkeveredett volna a minta akkor csak megírták volna maguktól is, nem?! Nem technikai okokra hivatkoznának basszus. Hisz ha elkeverték, akkor hiába várom. Marha jó, 16 ezer ft lett kifizetve.
2021. jan. 17. 09:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy most jut eszembe, hogy december vége fele küldtek nekem is egy gyakorlatilag üres eredményt emailben, Archív Lelet néven. Ezt nem tudtam akkor sem mire vélni, semmi eredmény nem volt rajta.
2021. jan. 17. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is magán vérvételi eredmény volt, ami elkeveredett. Felhívtam a vérvételi helyet, egyeztettek a laborral, majd másnap mehettem soron kívül és a labor is előrevett. Szerintem egy kérdést megérne a vérvételi hely felé holnap.

2. voltam

2021. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már írtam nekik egy emailt, gondolom holnap válaszolnak, ha nen, akkor majd felhívom :)
2021. jan. 17. 11:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos, írtam emailt a vérvételi helynek, ők felvették a kapcsolatot a központi laborral, erre pár óra múlva küldte is a vérvételi hely emailben a leletemet, azt mondják, hogy eddig ők sem kapták meg, az okát pedig nem tudják. Marha jó :D de a lényeg , hogy nagyon segítőkészek voltak és megvan az eredmény.
2021. jan. 18. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj,tudom nem a kérdéshez kapcsolódik teljesen de megkérdezhetem hogy mire kellett neked ez a vizsgálat?


Én is voltam trombózispanel vizsgálaton mert fogamzásgátlót szeretnék szedni de nem vagyok biztos benne hogy nekem ez a vizsgálat kellett volna... Anyukámnak volt már trombózisa, ezért is szerettem volna megcsinálni hogy én hajlamos vagyok-e rá.

2021. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!