Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jól tudom,hogy évi 1 tüdőszűré...

Jól tudom,hogy évi 1 tüdőszűrés ingyenes?Ezt az 1-et vajon fel tudom használni az alkalmassági vizsgálathoz? (kozmetikus képzéshez kell) Mert ugye az alkalmassági vizsgálatokért fizetni kell, de miért ne használhatnám fel? Amúgy mennyi 1 tüdőszűrés?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom, hány éves kor felett ingyenes. Talán negyven.

Egy évig érvényes, mivel évente egyszer lehet menni.

2021. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
40 felett ingyenes úgy tudom vagy, ha valaki veszélyeztetett csoportba tartozik. Amúgy asszem 1700 Ft.
2021. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd, a munkáltató szépen kifizeti, ha ilyesmiket előír. Jóhogynem 8 millió Ft-os komplex vizsgálatot írnak elő, plasztikai műtéttel megspékelve.
2021. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de lehet, hogy kell hozzá beutaló háziorvostól, vagy munkáltatódtól. Amúgy pl a mi városunkban ezerhétszáz, de lehet, hogy mindenhol tehát annyi. De pl ha iskolához kell, vagy a munkáltatódnak kérsz számlát,és ő állja, akkor ő is pl kifizetheti .Ha iskolához kell, akkor lehet, hogy az állam állja, én ezeket nem tudom. De amúgy taj-kártyát meg személyit kell vinni hozzá asszem; meg lehet, hgoy pl egészségügyi kiskönyvet is; én ezeket tehát nem tudom.
2021. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!