Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmennétek ilyen problémával...

Elmennétek ilyen problémával bőrgyógyászhoz vagy magatok kezelnétek?

Figyelt kérdés

A bal szemhéjamon 2 hónapja van egy kb körömnyi folt, jó behatárolt, ahol a bőr meg van vastagodva és hámlik, olyan száraz, érdes. Nem múlik el, kentem tápláló krémmel, próbáltam leradírozni, akkor a hámlás lejött, de rá 1 napra megint...


Ti ilyennel elmennétek bőrgyógyászhoz? Eléggé piti probléma, lehet itthon is tudnám kezelni.. persze ha tudnám mi a fene ez, talán ekcéma vagy gomba.


Sajnos elég rossz helyen van és zavaró, mert eléggé látszik.



2021. jan. 20. 11:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Ezen ne is gondolkodj el, azonnal fordulj orvoshoz. Még ebben a helyzetben is. Ha otthon kezeled még rosszabbra is fordulhat. Mielőbbi gyógyulást!
2021. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elmennék orvoshoz. Látod megpróbáltad kezelni és nem jutottál semmire. Nem is kérdés, irány a doki.
2021. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék, mivel 2 hónap alatt már rég elmúlhatott volna.

Ráadásul a szemnél van. Az nagyon kényes terület, nem kísérletezésre való.

2021. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előttem válaszolókkal értek egyet, én is orvoshoz mennék vele.
2021. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha meg nem rak, szorgalmas otthoni munkaval meg lehet az. A legrosszabb, amit teszek, hogy halogatok. De sajat magam megoldani ilyet, soha.

Ezt meg kell mutatni.

2021. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bőrgyógyászhoz mennék. A bal szem környéke a vastagbél felszálló ágának az érintettségére utalhat.
2021. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!