Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik magán szanatórium...

Létezik magán szanatórium ahol egészségügyi és érzelmi problémákat is kezelnek?

Figyelt kérdés

Sok egészségügyi problémám van és súlyos depressziós is vagyok. Mindkét problémán egyszerre lenne jó segíteni. Sajnos az egyik robláma akadályoz a másik megoldásában és fordítva.

2 pszichoterapeuta is javasolta hogy próbálkozzam bentlakásos intézménnyel, túl sok a traumám és túl problémás hátterem volt ahhoz hogy személyes konzultáción tudjanak segíteni ezért nem vállaltak. Nehéz lenne másokkal egy szobában laknom a kellemetlen egészségügyi problémáim miatt.

Van félretett pénzem ezért vmi magán vagy félig magán ellátásra is gondoltam.

Minden lehetőség érdekel. Milliós nagyság rendig nem fogok elmenni de azért kíváncsi vagyok minden lehetőségre. Maximum pár százezres nagyságrend amire látok esélyt.

A Thalassa ház szimpatikusnak tűnt. Fizetés megegyezés alapján, vagy akár ingyenesen is. A fő problémám hogy csak a pszichés részre koncentrálnak és a bentlakás nem menne az egészségügyi problémáim miatt. Elvileg van bejárásra is lehetőség, ezt meg tudnám tenni mert nem messze lakom de nem biztos hogy jó ötlet. Ha jól tudom a terápia átmenetileg ronthat is a depressziómon. Tervezem hogy egyeztetek velük, de egyenlőre csak próbálom felmérni a lehetőségeket.



2021. jan. 20. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
*robláma=probléma XD sorry
2021. jan. 20. 14:41
 2/4 A kérdező kommentje:
Allami szanatoriumok is erdekelnek. 27 eves ferfi vagyok es meg vannak lehetosegeim az eletben ezert nem olyan helyre szeretnek kerulni ahol meg jobban leepulok.
2021. jan. 20. 14:57
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
Dzia! Létezik kronikus pszichològiai betegek Otthona, ahol intenzivebben foglalkoznak az erre ràszorulòkkal.
2021. jan. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Reptoid Réka válasza:
Sotén vannak intenzív több hetes terápiák, bennfekvős és bejárós verzió is, egy állapotfelmérő beszélgetéssel ajánlanak neked megfelelőt. nem tudom korona idején ez most mennyire működik.
2021. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!