Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért utálja pár ember az...

Miért utálja pár ember az egészségügyi dolgozókat?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztaltam már ezt. Sürgősségin dolgozok ápolóként és találkoztam már pár bunkó beteggel, akik lehordtak a sárga földig, pedig rendesen végeztem a munkámat. Megjegyzem én mindig szépen beszélek a páciensekkel, nem szoktam veszekedni velük!

2021. jan. 23. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó mondat hiányos, azt még javítani akartam, minden eü dolgozónak! :)
2021. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%

Pontozzatok csak le... eppen nem erdekel.

Ma ugyis menő leborulni az egeszsegugyisek laba elott es kinyalni fenyesre a hatsojukat..... pedig 90%-a alja nep. Ez az igazsag. Ami tudom hogy faj... de az igazsag mar csak ilyen. A tenyek pedig makacs dolgok...

2021. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
Kilences. Talán még érdekelne is a történet, ha nem ebben a primitív stílusban adná elő. Így egyszerűen nem érdekel.
2021. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
19%
Ha megfelelő a hálapénz akkor nagyon kedvesek.
2021. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Rohadtul unalmas ez a hálapénzes vinnyogás. Vicces, hogy most amikor bűncselekmény adni és elfogadni, a kollégák 95 százalékát nem zavarja a dolog, a maradék a sztársebészek. Ellenben a betegek jelentős része mérges mert bem adhat és nem korrumpálhatja az orvost. Egyébként akivel minden EÜ dolgozó bunkó, ott lehet hogy nem az EÜ dolgozóval van baj.
2021. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%

A sürgősségis dologhoz csak annyit hogy fűznék hozzá hogy az a baj hogy fogalmuk sincs a betegeknek hogy egy labor, rtg, CT, Mri stb vizsgálat mennyi időt vesz igénybe még megvannak az eredmények, még kiertekelik, még sorra kerül. Mert hogy nekik a sürgős esetek mellett ott vannak az elojegyzettek is. Amikor azt látja a beteg hogy 5 órája hozzá se szól az orvos valószínűleg az eredményt várja és közben vizsgálja a többi beteget.


#15 lásd Debreceni klinika szülészet. Hogy felvannak háborodva az anyukák hogy nem adhatnak pénzt.


Kérdésre válaszolva. Sok embernek van negatív tapasztalata az eüvel. De ennek mondjuk fele azért mert nem tudja hogy működik a rendszer. A másik fele ténylegesen jogos panasz de a sok Facebook sztorit amit olvastam nekem azok alapján úgy jön le hogy inkább az emberi butaság miatt.


Mondok egy példát. Nő jön vizsgálatra a nőgyógyászati osztályra. Elkiseri a párja is. Mivel látogatási tilalom van kizavarjak a párját aki ezen fel van háborodva. Pedig nem jogos. Csak éppen nem tudja hogy a látogatási tilalom azt is magába foglalja hogy nem csaladostol megyünk vizsgálatra. Oké, nem tudhatja mindenki. De józan paraszti ésszel meg lehetne kérdezni a portán.


A másik ok meg persze az hogy nagyon sok bunkó ember van a világban akikkel mindegy milyen kedves vagy akkor is egy paraszt és utal mert miért ne. Mennyien anyaztak minket eü dolgozókat tavasszal az 500 ezerért. Olyanok is akik alapból jóval többet keresnek. De abba bele se gondol hogy nagyon sok eü dolgozónak már akkor annyi tuloraja volt hogy éppen az az 500 ezer fedezte. Nem beszélve arról ami azóta gyűlt. Nem kell alomvilagba élni, nem mindig fizetik ám azt ki. Ha nincs pénze rá a kórháznak akkor csak szépen athuzzak, volt nincs.

2021. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!