Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mitől lehet ez?...

Szerintetek mitől lehet ez? (Folyt lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja letettem az alkoholt, azóta egy kortyot se ittam , még Szilveszterkor sem, és azt vettem észre hogy ha pl tejterméket eszek sajt vagy tejfölös valamit, mint pl ma pizzát, utánna pár órára rá , elkezd görcsölni a hasam, és majdnem hasmenéses széklet az állaga, és utánna még órákig hallom a bél mozgásokat, kipróbáltam laktóz mentes joghurtot ettem tegnap előtt , akkor semmi problémám sem volt , direkt figyeltem mit eszek, nem ettem olyat amiben lehetett volna tejtermék, jövő héten kezdek nemzetköziben kamionozni, ja és még valami , ugye pár éve ha vizsgára megyek vagy nagyobb stresszhelyzetbe keveredek velelten , utánna hasmenésem van napokig, E kategória vizsgám előtt 4 szer voltam wc-n vízszerű hasmenéssel, ha nyugodt vagyok egesznap, egy picit se fáj a hasam mit tudnék csinálni?

Előre is köszönöm a válaszaitokat


2021. jan. 23. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyrészt valószínűleg laktóz érzékeny vagy, talán az alkohol is okozhatta, van akinek a fogamzásgátló hozza elő. A stressz okozta hasmenés meg teljesen átlagos dolog, mindenkivel előfordul, azzal nem igazán lehet mit csinálni.
2021. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!