Van szakrendelés?

Figyelt kérdés

2020 decemberében mentem volna nőgyógyászatra, volt is időpontom nekem is meg az ott várakozóknak is,de mindenkit hazaküldtek és azt mondták januárban próbálkozzunk újra, mert sajnos a korona miatt most már nem vizsgálnak meg csak a sürgős eseteket.. Vajon lehet már újra időpontot kérni?

Azért egy szűrővizsgálatra jó lenne már eljutni..



2021. jan. 27. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg.De nem hinném hogy fogadnak.Nekem is fizetnem kellett egy mell ultrahangért mert nem számít sürgős esetnek🤣🤣

Terhes nőkkel is ezt csinálják.Elküldik őket a p....ba

2021. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez intézményfüggő. Esztergomban dolgozok, itt minden nap megy a szakrendelés előjegyzéssel, plusz a sürgős esetek időpont nélkül.
2021. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van rendelés, de mindenhová időpont kell, még gyógytorna is van.
2021. jan. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most az atvezenylesek miatt épp egy nogyogyon dolgozok. Csak a járvány miatt ilyet biztos nem csináltak. Nálunk ugyanúgy pörög a rendelés. Ott valami más gond lehetett, talán bekerult valaki akiről kiderult hogy fertőzött és fertőtleníteni kellett vagy a dolgozók közül valaki beteg lett és nem tudtak pótolni. Kérj nyugodtan újra idopontot
2021. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok időpontot kérni.
2021. jan. 31. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!