Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire nehéz az orvosi egyetem?

Mennyire nehéz az orvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Átlagos napi hány órát kell rászánni a tanulásra? Tényleg napi 15 órát, ahogy sok helyen mondják? Melyik év a legnehezebb?

2021. febr. 11. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mellette nem lehet dolgozni. Sokat kell tanulni, sok a gyakorlat is. De attól függ, hogy milyen eredményt akarsz elérni.
2021. febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A 15 óra vizsgaidőszakban teljesen reális, szorgalmiban nem.
2021. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! A baràtom oda jàrt,- semmi ideje szinte nem maradt ràm! Àllandò tanulàs egész nap! Borzasztò leterhelô !
2021. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy leírták. De van egy biztató dolog. Orvos barátnőnknek van egy nővére meg egy öccse. Mindhárman különböző egyetemet végeztek (nővére ELTE TTK és öccse ELTE BTK). Láthatták, tapasztalhatták tehát, hogy más egyetemen tanulók mennyire leterheltek. Orvos barátnőnk szerint az orvosi egyetem elvégzéséhez nem ész kell, hanem segg, nem megérteni kell a dolgokat, hanem bebiflázni.
2021. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint sosem tanultam napi 15 órát, a legnehezebb vizsgaidőszakokban is 8-10 óra volt a maximum. De ez egyénenként eltérő, van, akinek több idő kell, van, akinek kevesebb.


Nekem személy szerint a másodév volt a legnehezebb, az utolsó 2 év pedig (a szakdolgozatírástól eltekintve) egész barátságos volt.

2021. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Azért ez az orvoshoz segg kell kifejezés elég erős. Igen sajnos az átlag medika valóban azon a szinten van, hogy minden sz.rt bemagol, a maradékot meg kitölti miniszoknyával meg cuki nézéssel, de ez férfiként egyrészt nem jön be, másrészt nem árt az összefüggéseket is látni, ha valaki jó orvos akar lenni.
2021. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

#6 Köszönjük a szokásos medikákra kihegyezett nőgyűlölő beszédedet. Gondolom nem véletlen utasított vissza az összes eddig.


Amúgy valóban sokan csak magolnak (nem csak lányok), pedig nagyon is kéne érteni miről van szó. Mondjuk ekkorra anyagmennyiségnél a bebiflázás sem megy mindenkinek.

2021. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

"Gondolom nem véletlen utasított vissza az összes eddig."


Egyrészt személyeskedés, másrészt nem igaz. Az más kérdés, hogy alapvetően valóban sokkal többre becsülöm a férfi kollégákat, akik nem magolással meg seggriszálással végezték el az egyetemet. Persze vannak kiváló hölgy kollégák is, de nem ők dominálnak sajnos.

2021. febr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Te nem vagy orvos utolsó
2021. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Miért is? Mert meg merem említeni, hogy vizsgákra a kedves kolleginák a létező legrövidebb miniszoknyákban jártak, vagy mert meg merem említeni, hogy hatodévben akkora volt az arcuk, hogy nem fértek be az ajtón? :-D
2021. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!