Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki hétvégén regisztrál...

Ha valaki hétvégén regisztrál a covid oltásra, mikor kap róla vissza igazolást? Gondolom hétfőn? Vagy hétvégén is küldenek e-mailt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagyszüleimet regisztráltam (tekintve hogy nincs e-mail címük és nem voltak biztosak benne higy jól töltötték ki a papir alapú doksit) és semmilyen visszaigazoló e-mailt nem kaptam. Ellenben a regisztracio után 1 héttel jött egy általános üzenet a jelenlegi helyzetről. Nem volt benne semmilyen specifikus infó. Ez mondjuk elég bizonyíték, hogy a rendszerben benne vannak, viszont tényleg zavaró, hogy nincs semmiféle visszaigazolás.
2021. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát azért küldhetnének pár sort. Így azt sem tudja az ember, hogy fel van-e irtakozva. A nagyszüleid megkapták már az oltást?
2021. febr. 13. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem kapták meg.
2021. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kapsz te semmit. Majd egyszer valamikor szól a házidoki, hogy mehetsz, mert kiválasztott.
2021. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


A magyar orvosok is ellenzik a vakcinát. Te beadod ezek után is?

2021. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mit csináljak...teljes zűrzavar. Itt a harmadik hullám, azt mondják. Egyre több a fertőzött, mutáns, meg minden..pfff
2021. febr. 19. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod? Az orvosok is felemelik a szavukat, hogy virusdiktatura van, lásd a videót.
2021. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!