Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális mikor az orvos...

Normális mikor az orvos sztetoszkoppal hallgat le kell venni a melltartót? Sokáig hallgatott és ciki volt? Én 17 vagyok és az orvos is fiatal volt (+pasi)

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 12:53
1 2
 1/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
80%
Egyszerűen nem tudom megérteni ebben mi a szokatlan,miért kell orvos előtt emiatt parázni.
2021. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbbnél le kell.
2021. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, normális.
2021. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

biztos az asszisztens se zavarja, hogy így fejezze ki hű szerelmét...



múltkor volt egy csaj a hírekben, hogy zaklatta a patikus, azt mondta neki, hogy valami vizsgálatot csinál, mell alatti bőr a legmegfelelőbb, vetkőzzön le. megtette. Na, az furcsa

2021. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Általában le kell, mert nagyon meg tudja zavarni a hangokat, amiket ilyenkor az orvosok hallgatnak. A szívhangoknál, különösen, amikor azt kell megpróbálni eldönteni, hogy normál szívhangok vannak e, vagy van e valamilyen zörej, nagyon zavaró tud lenni még a légzési hang is, hogy ott van a háttérben, nem hogy még a textil is ott zörögjön, stb. Ráadásul a zörejnek nem csak a léte kérdés, ha arra jutunk, hogy van, akkor ki kell fülelni, hogy hol van, hol a leghangosabb, a szívverés melyik szakaszában hallatszik, stb, stb. Amúgy pl. az EKG készítésénél is muszáj a nőknek, lányoknak a melltartójukat levenni, mert a mellkasi elvezetések másképp nem helyezhetők fel a megfelelő helyre.

Azonban hidd el, azért az orvosok ilyenkor egyáltalán nem veszik észre, nem zavarja meg őket a melltartó hiánya, nem arra figyelnek, legyenek bár idős szakorvosok, vagy fiatal rezidensek, mint amilyen pl. én is vagyok, hanem a vizsgálatra, amúgy meg napi sokszor látnak ilyet.

2021. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem speciel beszokta a sztetoszkopot rakni a melltartom ala, tehat nem kell levenni. De gondolom ez valtozo. Volt ott asszisztens is nem?
2021. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Jajj, drága kislányom, mindegyik orvos valószínűleg nagyon ki van éhezve a tini melleidre. Nem is azért hallgatják, mert kell és szükséges, hanem mert felzigultak a látványra. Sosem láttak még női melleket. :)
2021. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
A nőgyógyász meg azért matat a puncidban, mert fel van rád izgulva, ugye? Véletlenül sem azért, hogy megvizsgáljon.
2021. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Szia. Igen, sajnos engem is így szokott a házi doki, felülök az ágyra és nagyokat sóhajtok.

Én is 17 vagyok, igen ez elég kellemetlen, de ki kell bírni.

2021. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy normális, a fiatal pasik 90%-ának tetszik egy 17 éves lány cickója.
2021. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!