Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérnyomáscsökkentőt lecserélte...

Vérnyomáscsökkentőt lecseréltethetem Rivotrilra?

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak fel van írva, és nagyon jó a vérnyomásra, még a kedvünk is jobb tőle!

Kérhetem, hogy átállítsanak rá?

21F



2021. febr. 21. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A Rivotril egy nyugtató,nem pedig vérnyomás csökkentő.
2021. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Az egyik legveszélyesebb szemét, amit embereknek adhatnak.

Nemsokára remegve fogjátok kérni az újabb adagot, amit nem kaptok meg. Akkor kezdhettek leszokni, ami igazi pokol.

De úgyis mindenki a saját kárán tanul.

2021. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha függő leszek, úgyis meg kell kapnom, mert nem hagyhatják, hogy egy fiatal, munkaképes ember elhulljon:D
2021. febr. 21. 10:51
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem kapod meg, hanem mész mentővel a pszichiátriára és leszoktatnak ott.

Amikor kiengednek, úgysem kapsz majd belőle többet és nem lesz olyan forrásod, ahonnan mindig be tudod szerezni az egyre növekvő adagot.

Csak a szokásos hülyegyerek hiszti.

2021. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok...
2021. febr. 21. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Csak mondom, hogy nehezebb leszokni róla, mint a heroinról. A hónapokig tartó elviselhetetlen elvonási tünetek alatt nem lenne jó kedvetek.
2021. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Tökmindegy, mit írtok a kérdezőnek, úgysem veszi komolyan, bulit csinál belőle. Nekem a pszichiátrián, a zártosztályon írták fel a Rivot anno. Nem írok regényt, a lényeg, hogy örültem, amikor megszabadultam tőle (például nem voltam zombi utána). Egyébként nem kedélyjavítót, főleg nem vérnyomáscsökkentő helyett alkalmazzák. Azokra ott a valódi vérnyomáscsökkentők különböző változatai. A Rivotrilnak görcsgátló, nyugtató, izomlazító és szorongásoldó hatása van. Epilepszia, pábikbetegség és szorongásos állapotok kezelésére alkalmazzák. Benzodiazepin származék, amire könnyen rá lehet függni. Sőt, háziorvos fel sem írhatha, maximum szakorvosi javaslatra, szóval nagy ívben küldene el, ha mdgemlítenéd neki.
2021. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Nem tudom, miért kell lehúzni a válaszom ennyire. Én benne voltam ebben az egészben, szedtem Rivotrilt, antidepresszánsokat, Xanaxot, egy 0.5-ös Frontint mai napig bekapok, ha szükségesnek érzem. Feküdtem zártosztályon kétszer is. Mocskos dolgok a benzodiazepin-származékok. A Rivotril meg nem vérnyomáscsökkentő. Lehet, hogy van olyan tulajdonsága is, de nem az, attól még nem lesz az. Nem arra kell hallgatni, aki hülyeségeket hablatyol, aki csak olvasott róla, hogy vannak ilyen gyógyszerek, hanem azokra, akik benne voltak, akik átélték, akik szedték ezeket a drogokat. Én a Xanaxról, Frontinról alig tudtam lejönni arra a szintre, ahol most vagyok. Minden bajom volt fizikálisan, mikor megpróbáltam elhagyni. Ráadásul egy idő múlva hozzászokik a szervezet, és egyre több kell belőle. Mikor ismerősöm bevett egy 0.25-öset, ami a leggyengébb mennyiség, úgy kidőlt, hogy nem is értettem, mert nekem már napi 2x0.5 nem volt elég. Mintha csak cukrot vettem volna be.
2021. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ezért van ennyi hülye. Rivotril méreg!!! Nem játék.
2021. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha durván rászoksz kérdező, akkor elvisz a mentő, mikor szenvedsz a hiányától. Pszichiátrián pedig azonnal elveszik tőled. Igen, velem megcsinálták többször is. És elviseltem, kussoltam. Mert tudtam, hogyha szóvá teszem, a végén még diagnózisnak megkapom, hogy a függője vagyok. Márpedig, ha ilyen diagnózissal rendelkezel, a büdös életbe nem írja ki neked egy doki se!! Pl addiktológián is megkapnád ezt a diagnózist. Emiatt nem feküdtem be sehova, inkább magam hagytam el napi 7mg xanaxot...
2021. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!