Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sportorvosi vizsgálat, EKG:...

Sportorvosi vizsgálat, EKG: milyen melltartóba menjek, ami rajtam maradhat?

Figyelt kérdés

Látom, hogy eléggé megoszlik, hogy valahol le akarják vetetni, van, ahol nem. Én semmiképp nem veszem le, az érdekelne, hogy milyen melltartó az, ami a legkevésbé zavaró a vizsgálat szempontjából?

Egyébként sportlövészet miatt kell az engedély.


2021. febr. 21. 14:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Próbálj meg olyat, amiben nincsenek kapcsok és/vagy merevítők. Vagyis fémdarabkák. Hátha
2021. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Semmiképp nem veszed le? Mért, nem látott még a nővér mellet? Azt hiszed, érdekli, vagy bármi titkolnivalód van a melleden az orvosnál? Nem az utcára kell kimenned meztelenül! Szülni is bugyiban fogsz?
2021. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%
Mindegy hogy milyenben mész, a vizsgálat alatt le kell venned.
2021. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
12 elvezetéses EKG vizsgálatot nem lehet melltartóban végezni. Teljesen mindegy milyem melltartóban mész, amíg le lehet venni.
2021. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Mondd, hogy nem szeretnéd levenni. Ennyi. Ha normális a doki, megérti. Ha nem, hagyd ott.
2021. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik normális választ adtak!

Mivel nem egy példát hallottam és láttam neten, ahol nem kellett levenni, így tárgytalan a "nem lehet elvégezni melltartóban" szöveg, de azért köszönöm.

2021. febr. 21. 18:38
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már pár EKG-t, de arra azért kíváncsi vagyok, hogy egy 12 elvezetéses EKG-nál a mellkasi elvezetések elektródáit, hogy lehet felrakni, ha a páciens melltartóban van. Pontosan a melltartó vonalába esik mind a hat elektróda.

Persze az más kérdés, ha csak végtagi elvezetéseket akarnak csinálni, ott elég a végtagokat szabaddá tenni.

2021. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%

#6!

Oké kicsim, sok sikert!

De, ne lepődj meg, ha ott mást mondanak.

"Mivel nem egy példát hallottam és láttam neten, ahol nem kellett levenni, így tárgytalan a "nem lehet elvégezni melltartóban" szöveg"

Na, majd ott is ezt mondd!

2021. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
De most komolyan, ez miért gond? Mi a bajod ezzel? Annyi ilyen kérdés van, de sosem értettem, orvosnál vagy, vizsgálaton vagy. Menj akkor pólóban.
2021. febr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

9

Pl. mert valaki szégyenlős??

A poló miért jobb?

2021. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!