Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Jó pszichológus?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves lány vagyok.

Egész családom vallásos, otthon szinte tabu téma a szex. Voltam már egy fiúval úgy, jó volt még minden nem az a baj. Szüleimnek

elmondtam bár már bánom, majdnem eltiltottak a fiútól, mivel ugye nem lett volna szabad csinálni.

Nagyon rossz érzés nekem hogy hazudnom kell szüleimnek

Jó lenne erről egy pszichológussal beszélgetni, aztán szüleimmel hogy ne legyenek ilyen szigorúak

Nem tudtok egy jó pszichológust aki ingyen van és online lehet vele írásban beszélgetni?

febr. 21. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Szakképzett pszichológus vagyok. Írjál rám nyugodtan.
febr. 21. 23:10
 2/19 anonim válasza:
39%
Szia ne a szuleiddel foglalkozz.
febr. 21. 23:12
 3/19 A kérdező kommentje:

De nem tudok, mindig mondják hogy legyünk jók meg minden

És mindig figyelek semmi olyasmit ne nyögnek ki amikor ott vannak a szüleim

febr. 21. 23:13
 4/19 anonim válasza:
54%
Létezik még ilyen? Kérlek mondd hogy ez kamu, egy gyenge kísérlet arra, hogy felszítsd a gy.k szabad szellemű válaszolóinak a lelkivilágát!
febr. 21. 23:21
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen létezik, nem kamu kérdés

Nem vagyok túl jól így, és jó valakivel erről beszélgetni

febr. 21. 23:25
 6/19 anonim válasza:
54%
Azon vajonelgondolkodtak szüleid, hogy ha már szexeltél valakivel és ugyebár csak egy valakivel lehet egész életedben, aki a férjed (gondolom ők ebben hisznek), akkor ha eltiltanak tőle, azzal neked tesznek rosszat hiszen már nemvagy érintetlen. Akkor inkább azt kéne támogatniuk, hogy maradj ezzel a fiúval és vegyen el feleségül. Nem? Mert ha eltiltanak akkor 'feleslegesen' adtad oda a szüzességed valakinek és le kell feküdj több férfival (majd a férjeddel is). És ez rosszabb nem?
febr. 21. 23:38
 7/19 A kérdező kommentje:
De ez rosszabb lenne
febr. 21. 23:43
Online játszótér
 8/19 anonim ***** válasza:
9%

Sok nő van, akik huszonvalahány éves korukig szüzek maradnak, ilyen vagy olyan okokból és teljesen kiegyensúlyozottak, normálisak. Nem hinném, hogy ha most ez a pár év kimaradna neked, abba bele kellene, hogy pusztuljál lelkileg.

Ha életed más területén is korlátoznak, az már nagyobb probléma.

Ha lesz munkád, elköltözhetsz, saját életet élhetsz.

febr. 21. 23:43
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudnék egymagam elköltözni mozgássérült vagyok (nem járok jól, kapaszkodni kell mindig, rossz az egyensúlyom)
febr. 21. 23:47
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Igen vannak akik on-line is végeznek terápiát, írásban viszont NEM. Szükséges a paciens reakcióit, visszajelzéseit látni. A neten találsz. Olyan szakembert válassz aki nem 3 éves "gyorstalpalón" végzett, hanem normál pszichológusi képesítése van és van legalább 3 éves klinikai szakpszichológusi gyakorlata. Célszerűbb lenne viszont az első pár alkalmat személyesen megejtened.
febr. 21. 23:54
1 2
VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!