Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit fognak előre láthatóan...

Mit fognak előre láthatóan tenni a fogammal?

Figyelt kérdés
Fáj a fogam hideg hatására vagy ha ráharapok valamire de az a fogam (jo eselyel) ami legutólájára be lett tömve mostanában tervezek menni a fogorvosomhoz de félek hogy mit fog csinálni

2021. febr. 23. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak újratömi, esetleg tesz bele valami alábélelést, másik tömőanyaggal próbálkozik stb. Ha ez nem segít vagy előreláthatólag nem fog segíteni, akkor valósznínűleg megpróbálja gyökérkezelni. Az tuti segít, de persze jobb, ha a sima tömés is megoldja. Vagy észreveszi, hogy ínygyulladás vagy ilyesmi van mellette, és lehet hogy annak a kezelése is elég lesz.
2021. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tömés.
2021. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert mikor ott voltam mikor tömte azt mondta hát ha fájni fog gyokérkezelés én meg ugy megvagyok most ijedve hogy nagyon finoman fogalmazzak vissza se merek menni
2021. febr. 23. 10:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Én gyökérkezelésnél,tömésnél sem kérek érzéstelenítőt,ne félj mert az ott már elvan halva,és nemfogsz érezni semmit :) ne is kérj érzéstelenítőt!
2021. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ne félj a gyökérkezeléstől (amennyiben normálisan képes érzésteleníteni az orvosod). Rossz a híre, meg kicsit sokáig tart, de ez pont a fogad megmentését jelenti.
2021. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat egy masik orvosnál volt egyszer gyökérkezelés azt mondta nem ad érzéstelenitést be van gyulladva nem használna hallod hat attol szarabb érzést életembe még nem éreztem hat nem is tudnam mihez tudnam hasonlitani hogy milyen rossz volt utana meg fogta és ki huzta azt a fogam szintén érzéstelenités nelkul szoval van ami miatt féljek a gyökérkezeléstől
2021. febr. 23. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez durva... ahhoz az orvoshoz ne menj. De a normálisan érzéstelenítik, akkor nem fáj egyáltalán. Nekem 4-et is kellett csinálni, és semmit nem éreztem belőle.
2021. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ahhoz az orvoshoz többet nem is mentem utána egy masikhoz jarok mar vagy 4-5 éve de azota meg szerencsére nem kellet egyiket se gyökérkezelni most hogy lehet muszaly valahogy nem nagyon van kedvem menni ehhez se xd pedig ez idaig eleg normalisnak tünt csak az a regi bunkó orvos ahogy csinalta gyökérkezelést hat hallod utana 2 évig meg kepen se mertem ra nezni a fogorvosra komoylan mondom annyira fajt mintha hat nem tudom milyen a nőknek szülni de ez hasonlo szar lehetett
2021. febr. 23. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha visszamennél a fájó fogaddal, és elmondanád az egész sztorit az orvosnak, hogy nagyon be vagy parázva mert egy másik orvosnál így és így jártál? Mert szerintem akkor 3x olyan óvatos és türelmes lesz.
2021. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!