Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel lehetne eltüntetni...

Szabina Bencsik kérdése:

Mivel lehetne eltüntetni hegeket, vagy felgyorsítani a gyógyulást?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretnék belemenni, milyen okból kifolyólag vannak a hegek (kérlek, ha csak ezzel kapcsolatban tudsz valami negatívat hozzászólni a témához, akkor inkább ne tedd), a lényeg annyi, hogy jön a nyár és valahogy viszonylag gyorsan el kéne tűnniük.

December közepei hegek, pirosas, néha kicsit lilás színűek. Próbáltam rá körömvirágkrémet, Neogranormont, illetve valamilyen szteroidos krémet, amit az ekcémámra kellett használnom. (Kb 5 nappal utána sajnos rászoliztam, 9 perc, előtte és ezután nem szoliztam) Mindenképp itthon szeretném kezelni, de minden segítséget, tippet szívesen fogadok. Köszönöm.



2021. febr. 25. 03:03
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Ezek keletkezésének (gondolom vagdosás) lelki okait tárd fel, szakembert keresve. Nem volt szándékomban negatív hozzászólást írni.

Ha nem tűnnek el, plasztikai sebészt is megkereshetsz.

2021. febr. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Contratubex
2021. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Igen, így keletkeztek. Járok pszichológushoz, igyekszem figyelni arra, hogy ne nagyon csináljak ilyeneket, csak néha mikor jön egy breakdown elég nehéz. Igyekszem :).

Köszönöm a választ

2021. febr. 26. 13:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!