Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dietetikushoz szeretnék menni...

Dietetikushoz szeretnék menni az orvosom tanácsára. Őt találtam Kecskeméten: Tibay Rózsa. Aki volt már nála milyen? Érdemes megkeresni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 11:53
 1/2 anonim válasza:

Szia, én is kecskeméti vagyok, az általad említett hölgyet nem ismerem.

Én Tajti Mónikánál voltam, nekem pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Kedves volt és figyelmes, figyelembe vette minden problémámat. Szuper tanácsokat és étrendet kaptam, dietetikus.tajtimonika@gmail.com-ra tudsz neki írni, valamint Facebookon is fent van.

2021. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ételintolerancia miatt kerestem fel végül. Nagyon szimpatikus volt. Sok mindent átbeszéltünk alapos, adott listákat ötleteket. A mai napig kérdezhetek tőle ha elakadok. A másik hölgyet nem tudom, nekem Rózsa bevált. Ajánlom.
2022. febr. 13. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!