Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek biztonságos a...

Szerintetek biztonságos a kínai és orosz vakcina?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem igen. A kínait már 30.millióan megkapták világszerte,és semmilyen komoly mellékhatása nem volt. Hogy hosszú távon okoz-e valamit? Azt egyiknél sem lehet tudni. A szovjet hasonló az Astra Zeneca oltáshoz.
2021. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nincs jelentősége, hogy szerintünk biztonságos-e, nem tudja senki.Egyértelműen az idővel kialakuló tapasztalat fogja megmutatni, hogy biztonságos, vagy sok a mellékhatása.
2021. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt hallottam, Török oltás is lesz. Minek ennyi féle?
2021. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Szakértői véleményem szerint biztonságosak, egyik sem tartalmaz jelentős mennyiségben robbanás- és tűzveszélyes komponenseket.
2021. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

1#

Milyen érzés ennyire tájékozatlannak lenni...

...és hülyeségeket állítani?!

2021. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez a "biztonságos" szó szerintem nem igazán értelmezhető. Dolgoztam ugyan gyógyszergyártásban de ilyen szó akkor nem szerepelt a palettán. Volt olyan, hogy ártalmatlanság, aminek egy adott vizsgálat eredménye felelt meg, de biztonság szó nem szerepelt.
2021. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem, de legalábbis nem tudható biztosan. Attól, hogy 30 millióan megkapták, még nem biztos, hogy biztonságos. A világon több mint egy milliárd ember dohányzik. Ezek szerint a dohányzás is biztonságos, sőt sokkal biztonságosabb mint a kínai vakcina.
2021. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem tudni.

Kiindulási alapnak annyi van, hogy ezek olyan országokból származnak, ahol szokás hazudozni, letagadni ellenzékiek megmérgezését, illetve 2 hónapig magát a járványt is. Vagyis amikről a pórnép jobb, ha nem tud. Nos ennek fényében kell kezelni a közölt adataikat is.

2021. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!