Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy deríthetem ki, hogy...

Hogy deríthetem ki, hogy honnan fognak hívni az oltás miatt?

Figyelt kérdés

Regisztráltam az oltásra, viszont gőzöm sincs, hogy honnan fognak értesíteni és nem is találok erre vonatkozó infót. Tippem szerint azért sokan lehetnek még hozzám hasonló cipőben, hanem is pont ugyanilyenben.

12 éve Budapesten élek, de ebből csak 2 éve vagyok bejelentett, állandó lakcímmel is itt. Előtte a főbérlő nyilván nem engedte meg. A háziorvosnál jártam addig is párszor torokgyulladás miatt amikor még nem voltam itteni lakos, de úgy emlékszem, hogy ambuláns betegellátásban vizsgált, így nem tudom, hogy "felvett"-e magához, mint beteget. Szerencsére egy kezemen meg tudom számolni hányszor láttam orvost az elmúlt 12 évben.

Ezt ki lehet deríteni valahogy ügyfélkapun, vagy az EESZT-n keresztül, hogy milyen településen milyen körzethez tartozom?

Kicsit aggódom, hogy senkihez sem - ha létezik ilyen - és emiatt nem fognak keresni.



2021. febr. 25. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos fog hívni.
2021. febr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez világos, de melyik...? :D Hova tartozom? Korábban Székesfehérváron laktam, utoljára ott volt tudomásom arról, hogy van háziorvosom. Azóta 12 éve Budapesten élek, voltam itt orvosnál, de tudtommal ambuláns ellátásban vizsgált meg, nem tudom, hogy átvett-e. Ezt hogy tudom kideríteni?
2021. febr. 26. 01:06
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Ne aggódj a hatalomnak fontosabb, hogy be legyél oltva mint neked. Előkeresnek a föld alól is, nehogy valaki kimaradjon. Hatalmas pénzeket kap utánad, ezért az orvos és a politikusok is. Az élted felbecsülhetetlen érték a számukra.
2021. febr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
engem 15 éve nem látott háziorvos, kétszer költöztem, kétszer telefonszámot cseréltem... regisztráltam én is , de meg lennék lepve, jha egyszer csörögne a telefon..
2021. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint nem hoztad át a papírjaidat Székesfehérvárról. Akkor még ott tartanak nyilván. Hívd fel a fehérvári háziorvost és kérdezz rá!
2021. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En se tudom, de telefonszamot regisztraciokor meg kellett adni. Azon tudnak keresni.
2021. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es

Akkor te csak úgy szórakozásból regisztráltál?

2021. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!