Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg rossz/rosszabb nyugato...

Tényleg rossz/rosszabb nyugaton az egészségügyi ellátás?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan hol és mi?
2021. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Hááát én éltem Angliában, ők nagyon szidták hogy de szörnyű... és tényleg nem tökéletes, de az én gp-mnél olyan körülmények voltak mint itthon egy magánszolgáltatónál. Meg időpontokat se hosszú hónapokkal későbbre adnak (vagy csak nekem volt szerencsém).
2021. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában nem. Itt az állami olyan, mint a magán
2021. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy nap elhagyod a gémeskutat környékét, esetleg még nyelvet is képes leszel megtanulni, azért rá fogsz ébredni, hogy tőlünk nyugatabbra hatékony közszolgálatok, vagy egymással hatékonyan versengő biztosítók működnek.

Természetes arrafelé, hogy betegként jogod van méltó ellátást kapni, méltó környezetben gyógyulni.

Tanulj, járj világot, okosodj.

2021. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, sem a megbetegedések aránya, sem a halálozás nem rosszabb, mint nálunk. Sőt. Alacsonyabb az alkoholisták aránya, hosszabb az átlagos emberi élet, kevesebb az öngyilkosság és talán még a termékenység is jobb.
2021. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, 20 évvel alacsonyabb az átlagéletkor. Ja, nem is.
2021. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!