Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova fordulatok, ha az OEP...

Hova fordulatok, ha az OEP nem tart krónikus beteg ként nyílván, de az vagyok?

Figyelt kérdés
A koronavírus vakcina miatt nem lenne mindegy, hogy hogyan vagyok nyílvántarva, a munkám miatt a fertőzést simán elkaphatom, stroke túlélő vagyok és mégsem vagyok betegként nyílvántarva...

2021. márc. 1. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a betegesged?
2021. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Agyi aneurizma, hashimoto...
2021. márc. 1. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos fordítva is igaz. "Váratlanul" egy csomó krónikus beteg keletkezett, így pár milliót előbbre léptek a sorban.
2021. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van ambuláns lapod és kezelik a hashimotod akkor nyilván van tartva szerintem..honnan veszed H nem?
2021. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvosom és azt mondták, hogy nem vagyok betegként nyílvántarva. A háziorvosomon éreztem, hogy nem örült annak, hogy ilyen hülyeségekkel hívom, de a munkahelyemen COVID gócpont alakult ki és tényleg betegségei vannak, ezért én nem tudok hónapokat várni betegként. Hova fordulatok korrekcióval?
2021. márc. 1. 22:39
 6/8 A kérdező kommentje:
3, Van ambuláns lapom, de nem szerepelek a listán pedig nem olyan rég intenzív osztályon voltam még
2021. márc. 1. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyenről hallottam, szerintem nem lehet ezzel mit kezdeni, de jó hír, hogy elvileg 1 hónapon belül mindenki sorra kerül.
2021. márc. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A háziorvosom szerint hónapokig nem fognak így beoltani... És ez az eddigi oltottakat elnézve reálisnak tűnik
2021. márc. 5. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!