Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beutalo nelkul kerhetek...

Beutalo nelkul kerhetek csekket tudoszurore?

Figyelt kérdés

Idopontom van holnap reggelre tudoszurore.Nincs nalam a beutalom,de ez bonyolult es mindegy is.

Hogy holnap reggel ne kelljen postara mennem, es ma letudjam lehetseges az, hogy bemegyek es beutalo nelkul az idopontra hivatkozva kerjek egy csekket hogy ki tudjam fizetni a tudoszurot elore? Vagy csak ez akkor megoldhato ha nalam van a beutalo?



2021. márc. 3. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Beutaló nélkül hiába van időpontod.

Holnapra kell a beutaló, de a csekket szerintem megkapod. De hívd fel őket, az a tuti.

2021. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van beutalom, ami mar az idopontom elott is megvolt csak jelenleg nincs nalam, mert egy masik varosban vagyok. Atszallas soran be tudok menni az sztkba, holnap pedig beutaloval a kezemben megyek a tudoszurore. Itt szamomra most csak az a lenyeg hogy csekket kerhetek-e hogy ne kelljen holnap reggel meg a postara is bemennem, hanem ma akkor le tudom rendezni es tudom vinni a kifizetett csekket is magammal. 😀
2021. márc. 3. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el mégegyszer az utolsó mondatot.
2021. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!