Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik "keleti" vakcinában...

Melyik "keleti" vakcinában bíztok meg jobban? Sinopharm vagy Sputnyik?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettő közül szputnyik. Lehet szidni az orosz politikát nekem se szimpi de az orosz tudomány azért letett valamit az asztalra...
2021. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mind a kettő jó.
2021. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Endura ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó a nem mutálódott vírusra.a kínai régebbi,kipróbált technológiával készült,az orosz modernebb.Az orosz 3 másik fajta covid oltóanyaghoz hasonló.A jövő zenéje,hogy melyik változat fog majd beválni a mutációk ellen,mert ebben még nincs tapasztalat.
2021. ápr. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

kínait nem fogadtam volna el, szerintem az miatt is ugrott meg annyira a fertözöttek száma, mert az lényegében a normál vírus legyengítve.

Ha nem elég erős a szervezete, akkor ugyan úgy megbetegszik, és akár fertőzhet is.

2021. ápr. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó! Nem legyengített, hanem elölt vírus. Az fertőzni már nem fog. Erre kb annyi esély van, minthogy egy halott kimászik a sírból
2021. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Inaktivált vírus.

Az inaktiváláson fejlesztettek.

Enzimes kezelèssel (benzonáz) nem marad épp RNS.

Acilezèssel a fehèrjèt szedik le.

Nem marad épp fehérje

Bèta-propiolaktonos módszernek nevezik ezt az inaktiválást.


Ne olyan emberekre hallgass akik nem értenek hozzá.

Nem fertőznek ezzel az oltással se.

2021. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De ha ilyen egyszerű válaszokra vagy kíváncsi leírom az én személyes bizonyítèkomat

Engem vektor alapú vakcinával oltották. Páromat engem az orosszal.

Anyukámat az Astrával.

Apukamat a kínaival.

Nem lettem beteg tőlük. És ők se lettek betegek.


Én huszon éves vagyok. Nálam azért kimutazkozott az oltási reakció . fiataloknál gyakoribb lehet. De ez nem a fertőzés miatt volt. Hanem immunválasz a vakcinára

2021. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!