Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik ilyen analízis vagy...

Létezik ilyen analízis vagy jól sejtem,hogy humbuk?

Figyelt kérdés

Ukrajnában van egy új fajta analíz, az ujjadra tesznek egy klipszet és a tenyered rá kell tenned egy gépre. Ez kimutatja milyen betegséged van, vagy akár olyan apró részleteket is, hogy gyerekkorodban agyraszkodasod volt.


Számomra elég tudománytalanul hangzik, de nagyon felkapott az országban. Jó lenne ha írna egy egészségügyis, hogy mi igaz belőle.



2021. márc. 3. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De szép is lenne.... De nincs ilyen!
2021. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejted.
2021. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom rögvest gyógyszert is ajánlanak, ami mindent is gyógyít.
2021. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, ők csak receptet írnak, majd elirányítanak egy konkrét patikába. Biztos csapódik vissza %
2021. márc. 3. 22:38
 5/8 A kérdező kommentje:

A másik hasonló dolog, hogy egy kékfényü lámpa alá kell ülni, ruhában. Ekkor megjelenik egy emberi tesz a monitoron, az összes szervet mutatja, elvileg a tiéd (gyakorlatilag szerintem egy random előre felvett ábra), ez átvizsgálja a teljes érrendszert, szervezetet. Még a vércukor is megméri, világítással.

Erről hallottatok?

2021. márc. 7. 05:02
 6/8 anonim ***** válasza:
humbug, g-vel a végén
2021. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hirtelen el kell fordulni, amikor a monitoron vagy és megkérdezni, hogy ott miért nem fordult a kép.
2021. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehetne, csak én nem élek ezekkel a lehetőségekkel. Rokonok is járnak oda, ezért a kérdés.
2021. márc. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!