Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az oltást megkaphatom a...

Az oltást megkaphatom a párommal ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva én nem tudom mi a jó döntés, nem szólok elenne sem.. Beszéltünk a párommal tavaly,hogy gyereket szeretnénk, azóta próbálkozunk, de nem görcsösen, éppen azért mert meglegyen a varázsa és hogy sikerüljön is persze.

Kaphatunk oltást, vagy előtte kéne, vagy utána?? Nem szívesen várnék mert félek hogy kifutok már igyis az időből, hogy már nehezen fog összejönni :(

Meg azis hogy tényleg nem szólok ellene, de nagyon kezdeti, mindenkit másképp éri meg, van ismerősöm akinek kutya baja, van akinek fájtak az ízületi, verte a viz stb.. Azt nem tudhatjuk, később mit vonhat maga után?! Ha semmit akkor természetesen örülök/örülünk. :)



2021. márc. 4. 06:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
xd
2021. márc. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
mire sorra kerültök meglesz a gyerek
2021. márc. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen elmondták ezerszer, hogy terhesség alatt és gyerekvállalás előtt nem ajánlják. Nem tudják, lehet-e hatása a magzatra.
2021. márc. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Van orvosod? Nyilván. Kérdezd meg.
2021. márc. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt nem ajánlják (szerintem be se adják), mivel nem tesztelték terheseken. És pont emiatt azt sem ajánlják, hogy az oltást követő néhány hónapban teherbe rád.

Ha alapból tervezed beadatni, szerintem érdemes regisztrálni, aztán mire sorra kerülsz, meglátod, hogy terhes leszel-e, és ha nem, akkor akartok-e szünetet tartani.

2021. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Isten ments, inkább ne.
2021. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Miért akarod mérgezni magadat? Én nem nagyon ajánlom a vakcinát:)
2021. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem ajánlják, mert még nem tesztelték terhes nőkön, és nem tudják hogy hatással van-e a magzatra. Én beadatnám, és várnék a babával egy pár hónapot, de ha mégis előbb jönne, nem aggódnék emiatt. Valószínűleg semmi gondot nem okozna az oltás a babának. (Úgy tudom hogy valahol már oltanak terhes nőket is a Pfizerrel, mert hát úgy elkapni a covidot sem túl vicces dolog).
2021. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Semmilyen oltást nem adnak be, nem ajánlanak a terhesség előtt pár hónappal. Vagy, ha már terhes vagy.
2021. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan oltasd be magad, aztán 3 hónapig ne próbálkozzatok, utána hajrá!:)

Egy szülésznő.

2021. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!