Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik egy neurológiai...

Hogyan zajlik egy neurológiai vizsgàlat, mi történik? Gyakori fejfàjàs miatt megyek.

Figyelt kérdés
Mit csinàl az orvos, van-e ami fájdalmas, kell-e vetkőzni(ha igen, mennyire)?

#neurológia #vetkőzès
2021. márc. 6. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Mri-re küld, kérdez, meg egyensúlygyakorlat


Mri-hez kell vetkőzni részben, hogy fém e legye rajtad

2021. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az MRI nem fájdalmas, viszont nekem rossz élmény volt. Egyik a kontrasztanyag befecskendezése, másik az a kellemetlen hang, ami egész vizsgálat alatt volt. A doki kikérdezett, reflexeket vizsgált.
2021. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Engem bár nem emiatt, de vizsgált neurológus, nem kellett vetkőzni, leginkább egyensúly gyakorlatokat kellett csinálni. Ha MR-re küld ott is csak akkor kell levenni valamit, ha fém van benne, és a vizsgálati régiót zavarhatja.
2021. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, ez azèrt megnyugtató, akkor nem olyan nagy valami lesz.
2021. márc. 6. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi extra, először megvizsgál, kell csinálnod mindenfélét pl. csukott szemmel megérinteni az orrod meg ilyenek. Én is emiatt mentek, engem bent tartottak 1 hétig vizsgálni. Ha kell MR-re küldenek.
2021. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En a heten voltam neurologusnal, beszelgetett velem, hogy mit tanulok az egyetemen meg ilyenek.. Elkuldott CT-re, nem is ertem, hogyhogy nem MRI lett.. De nem ert hozzam egy ujjal sem
2021. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nektek mennyi idő múlva adtak időpontot az MRI-re? Nekem azt mondta az orvos, hogy 2-3 hónap múlva fogok kapni időpontot. Ez igaz?
2021. márc. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7! Tavaly anyukamnak is 3 honap lett volna, maganban 1 het. Nekem a ct-m 8 munkanap allamin :)
2021. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7, nekem 2 hét volt asszem
2021. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!