Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az normális hogy orvos mások...

Az normális hogy orvos mások előtt hallgatott meg félmeztelenül? 19/l

Figyelt kérdés

Nem szeretném kitárgyalni, hogy miért kerültem kórházba, de holnap fognak műteni, és tegnap be kellett feküdnöm. Majd a reggeli vizitnél bejött az orvos 2 másik fiatal dokival (gondolom rezidensek, vagy ennek tanulnak). Azt kell tudni, hogy 6 ágyad szobában vagyok, rajtam kívül van 2 nő és 2 férfi még a szobában.

Odajött hozzám, megkérdezte hogy "hogy vagyunk" majd kitárta a hálóingemet, és meghallgatott, félmeztelenül. Hirtelen köpni nyelni nem tudtam, hogy néz 3 orvos, 4 vadidegen ember, közöttük 2 férfi, és meg ott feküdtem kilátszó cicikkel. Erre nincs valami protokoll, hogy mások előtt nem szabad ilyet csinálni? Nagyon alapos volt, meg válaszolt a kérdéseimre, csak ez eléggé meglepett. Nem szeretnék olyanokat kapni, hogy hülye vagyok hogy nem szóltam stb, nem tudtam/tudom hogy mi számít normálisnak, és nekem is az az érdekem, hogy alapos legyen.


2021. márc. 8. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Igen, ez normális. Az újoncok így tanulnak. Úgy gondolom, ők is láttak már női testet félmeztelenül, legalább az egyetemen elég menők voltunk mi, orvostanhallgatók. :D
2021. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
legalábbis*, csak hogy érthető legyen
2021. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Bele sem gondolnak ilyenekbe, mert nekik ott nem nők meg férfiak, hanem betegek vannak. Nem azon nyáladztak nyugi, hogy látták a melleidet.

Nekem sokkal furább a sztoriban hogy koedukált kórteremben vagytok, én ilyet életemben nem hallottam még.

2021. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi. Nem leskelődni akart. A 82 éves mamit is így vizsgálja. Egészségügyben nincs szemérmeskedés.

Én inkább ezt a koedukált szobát nem értem. Mindenhol külön férfi és női kórtermek vannak.

2021. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 alletta ***** válasza:
100%

ez normális vizitnél, ők is tanulnak.

de olyat még nem hallottam, hogy két férfi is fekszik a kórteremben, és előttük csinálta ezt.

mikor én voltam kórházban, ha valakit esetleg soron kívül meg kellett vizsgálni, a látogatókat kiküldték.

2021. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van kórházban egy szobában férfi és nő?
2021. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Igen, elég érdekes, hogy mások szerint normális, hogy ellenkező nemű BETEGEK előtt vizsgálnak, mert amúgy m*rhára nem az! AZ meg nem indok, hogy a dokinak mindegy, mert neked nem az!
2021. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem szülésére hat darab rezidenst vittek be. Nyilván nem azért nézték végig hogy élvezkedjenek, hanem hogy tanuljanak. A nővérem meg nagyon szemérmes, szégyenlős, de kisebb gondja is nagyobb volt annál hogy érdekelje hogy hányan látják.
2021. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Normális. Ha zavar, magánklinikára kell menned. Nálam egy kisebb műtétet, egy török tanuló végzett el rajtam, úgy hogy az orvos bejött előtte köszönni, aztán kiment, erre látom más áll neki a műtétnek. Ez van.
2021. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Orvos vagyok. Ordas nagy provokatív kamu kérdés. Nincsenek koedukált kórtermek, legalábbis én abban a 10 évben amióta az EÜ-ben dolgozom egy ilyet sem láttam! Egyedül talán intenzív osztályon fordulhat elő koedukált kórterem, de ott meg teljesen mindegy, mert az intubált lélegeztetett betegnek tök mindegy milyen nemű a mellette fekvő intubált lélegeztetett beteg.
2021. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!