Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másnak is gyanús hogy pont a...

Másnak is gyanús hogy pont a kínai vakcináról áradoznak? Több lent.

Figyelt kérdés

Mert pont a kínai, ami vírusalapú ugyanúgy mint az influenzaelleni oltás, és akiket én ismerek és megkapták az infl. oltást, ők kivétel nélkül nagyfokú rosszullétről tanúskodtak, és nekem ez a gyanús hogy vagy szimplán hazudtak, mert kizárt hogy vírusalapú vakcinánál ne legyen immunreakció, vagy semmit nem ér konkrétan és emiatt nincs mellékhatása, mert az számomra hihetetlen hogy hatékony legyen hatásos, bármiféle immunreakció nélkül. Ráadásul egy olyan cuccban bízzunk, ami pont abból az országból jött ahonnan a ferdeszeműek hanyagsága miatt szabadult ki ez a "tuninginfluenza"?!

Bár ezzel az írásommal tuti rámharagítom cilinénit.



2021. márc. 11. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Először is a vírus nem kiszabadult, hanem egy állatról került emberre, ez itt is emgtörténhettett volna. Én sem vagyok kínai vakcina párti, de azt gondolom, ezt be kell hogy lássa mindenki, hogy a kinai vakcina véd alegjobban, az meg, hogy vki rosszul vagy egy ellenszer utan az csak jó jel.


Én a Pfizert adatnám be, de ettől függetelnül egyáltalán nem gyanus a kínai, de emgvarhattak volna, még za au. unio engedelyezi,de erre most nincs ido ma is kozel 1000 halott van, ha igy ahaldunk lehet itt iylen butasagokon filozofálni, de el fogunk veszni!

2021. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak üzlet, ugyanúgy, mint az összes többi gyógyszer, vitamin, csodakrém, stb.
2021. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%

Szüleim kinai vakcinát kaptak. Semmi immunreakciójuk nem volt a fàradtságon és (az oltás helyén) izomfájdalmon kivül. 2 nap és elmult.

Nem örültek neki, de ha csak ez van...

2021. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
70%
#3-as vagyok. Amúgy én is osztom a többi ember véleményét. Rohadtul nincs idö és az idövel valópöcsölés is csak a gyógyszergyárak háborùja
2021. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Ezt a járványt nem oltással kell kezelni. A maszk okozza a megbetegedéseket.

Az 1. hullámban napi 100 megbetegedés volt.

Aztán a 2. hullámban kötelező lett a maszkhasználat a munkahelyeken, boltokban. Ekkorra lett a napi esetszám napi 1000 megbetegedés.

3. hullám dupla maszk ajánlatos, közterületen is. Most a napi esetszám 8000.

A 4. hullámra az várható, hogy otthon is kötelező lesz a maszkhasználat és mindenki beteg lesz.

2021. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként érdekes tény hogy, bizonyítékot találtak rá a WHO szakemberei
2021. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Hogy a koronavírus már más országokban is megjelenő még Kína elött (véletlen lemaradt)
2021. márc. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Apám megkapta, még csak meg se érezte. Amúgy egyes nem állatról került át emberre, ezt szerintem már alig van, aki elhiszi.
2021. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Az emírségekben a Sinopharm vakcinából többeknél harmadik oltásra is szükség lehet, mert „… két orvos is azt állította, hogy néhány Sinopharm-oltott alig vagy egyáltalán nem mutatott antitestválaszt a második adag után.”

[link]

2021. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!