Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltattad/be fogod oltatni...

Beoltattad/be fogod oltatni magad a COVID-19 koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
Ti hisztek a híreknek, hogy mennyien meghalnak az oltás után? Én nem mernék kockáztatni. Úgy sem tervezem elhagyni az országot.

2021. márc. 13. 13:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
84 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Döntsd mar el hogy az első vagy második kérdésre válaszoljak a szavazásban...
2021. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nyilván a fő kérdéshez tartozik a szavazás.
2021. márc. 13. 13:37
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Most még biztos nem, de idövel mindenki kénytelen lesz, ha nem akar a szobájaba zárva éhenhalni. IDövel ugyanis nem csak külföldre utázáshoz kell majd, hanem gyakorlatilag mindenhez. De egyelöre kivárom, mire kellö tapasztalatok lesznek az oltásokkal kapcsolatban. nem csak pletykák.
2021. márc. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Mivel én egészséges vagyok, nem tünetmentes, ezért nem fogom magam ilyennel beoltatni. Minek?
2021. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarom beoltatni magam. Influenza ellen sem oltattam soha. De mivel kölföldön élek, és nyomják a sok érthetetlen szigorítási terveket az utazással kapcsolatban, így ha tényleg bevezetik, akkor kénytelen leszek beoltatni magam. Tervemben van utazgatni
2021. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Nem gondolnám, hogy rosszabb ez, mint bármelyik másik oltás. Még mindig jobb, mint a covidot elkapni és súlyosan megbetegedni vagy a Covid szövődményei. Kicsi az esélye, de ha később alakul is ki szövődménye véletlen az oltásnak, szerintem az még mindig elhanyagolhatóbb, mint maga amit az a mocsok vírus tud okozni.
2021. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 everlight ***** válasza:
67%
Nem,nincs rá szükségem,érdekes egy éve még hogy be voltak sz arva az emberek,hogy meghal a fél emberiség,ehhez képest semmivel nem halt meg több ember 2020 ban mint az előző években.A PROPAGANDA AZ IGAZI VÍRUS.
2021. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Persze, az egész világon...Hagyjátok már ezeket az ostoba összeesküvés elméleteket. Itt van, olvasgasd: pont, hogy nőt. Végig olvasd el.

[link]

2021. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 everlight ***** válasza:
82%
Az éves halálozás nem több,eleve minden évben 57 millió ember hal meg a világon.A spanyolnátha 50 millió áldozatot követelt ami az akkori népesség 1 százaléka ,mégsem halt ki az emberiség.
2021. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki nem adathatja be, nekem van olyan betegem ami miatt nem ajánlott.
2021. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!