Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A házi orvosom több mint 1...

A házi orvosom több mint 1 hónapja szólt hogy megérkezett a vakcinám. Légúti betegség miatt csak 1 hó múlva kaphatom meg. Már túlon, túl vagyok az 1hónapon. Miért nem hív fel ő hogy mehetek oltásra?

Figyelt kérdés

A házi orvosomat egyszerűen nem érem el.

Hová menjek és milyen papírral hogy beadja végre valaki a vakcinát?



2021. márc. 16. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert már rég elfelejtkezett rólad. Neked kellene jelezni, hogy lejárt az 1 hónap. Hívogasd. De ne 2-3-szor. Ha akarok valamit a háziorvostól, folyamatosan tárcsázom.
2021. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kertész Körte ***** válasza:
Erősítem az előttem lévő válaszát, tényleg próbáld őket hívogatni, ameddig nem kapsz egy értelmes választ, időpontot
2021. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hívtam a mobilját is. De most a 60 évnél idősebbeket kell előbb beoltania és aztán jövök én mint krónikus beteg. Telefonálni fog nekem. Nem mondtam de ezt mondta egy hónapja is.
2021. márc. 16. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert 1+1 az 2, 2 hónap meg még nem telt el.
2021. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!