Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a menete a covid oltásnak...

Mi a menete a covid oltásnak a helyszínen az orvosnál? Milyen fizikális vizsgálat van az oltás előtt? Vérnyomás mérés? Vérvétel ugye nincs? Mit csináljon az az illető, akinek nincs háziorvosa, mert betegség híján nem ment el még hozzá?

Figyelt kérdés

Hova hívhatnak be oltásra? Még nagyon gondolkodom, hogy beadassam-e vagy sem. Meg a másik az hogy félnék egyedül és nincs nagyon senki aki eljönne velem.

Ha új vagyok egy háziorvosnál milyen vizsgálatokat végezhet, hogy megbizonyosodjon rólam a doki? vérvétel ugye nincs



2021. márc. 19. 10:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudom meg h ki a háziorvosom, ha még nem voltam nála?
2021. márc. 19. 10:17
 2/8 A kérdező kommentje:
fontos lenne a válasz
2021. márc. 19. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

A háziorvosos részre nem tudok válaszolni.

Hogy mi történik a helyszínen? Apám háziorvosa mért vérnyomást, pulzoxigén szintet, meghallgatta a mellkasát.

Az enyém nem csinált semmit, nem is láttam az orvost, az asszisztens nővér hívott be, és ő adta be.

2021. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pulzoxigén szintet hogy mérnek? ugye vérvétel nem kell hozzá
2021. márc. 19. 10:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Aki tudjon válaszoljon mindenre, mert nagyon félek, izgulok
2021. márc. 19. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem a múlt héten oltottak. A háziorvosom hívott 3 nappal előbb. Nem volt semmiféle vizsgálat, vérvétel meg pláne nem(miért is kéne?). Bementem, szabaddá tettem a karom, leültem egy székre, beoltottak, felálltam, kimentem. Kb 30 másodperc volt. Utána kellet kb 15-20 percet várni a váróban, hogy nem leszek-e rosszul. Aztán amikor ez az idő letelt kijött az aszisztens, kihozta az igazolásokat, meg hogy mikor kell a következő oltásra menni. Ennyi volt. Arra nem tudok mit mondani, hogy nincsen orvosod. Szerintem ha regisztrálsz és sorrakerülsz mindenképpen beoltanak.
2021. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem, szóval a covid oltás miatt nem küld el vérvételre, se az oltóponton, se a háziorvos, oké...

Az is izgat, ha nincs még háziorvosom. Hívhatnak oltásra háziorvoshoz is, oltópontra is?

Értem, szóval abba nem kötnek bele ha háziorvom nincs és egy háziorvoshoz hívnak, simán beoltanak, jól értem?

Hívhatnak oltásra háziorvoshoz is, oltópontra is?

2021. márc. 19. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell ennyire túlbonyolítani. Ha regisztráltál, akkor majd felhívnak ha sorra kerülsz és megmondják hova kell menned és mikor.

Nyugi!!!!!!!

2021. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!