Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ön míg volt élt a hálapènz...

Ön míg volt élt a hálapènz lehetőségèvel?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Szinte mindig
Előfordult
Nem èltem vele
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Milyen lehetősége volt a hálapénznek?
2021. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Amíg voltam addig éltem.
2021. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hellmano ***** válasza:
87%
Az nem úgy van, hogy élsz vele vagy sem, hanem köztudottan minden műtétnek stb. meg volt a maga ára, amiért nyújtotta a doki a kezét...tehát nem lehetett kikerülni a dolgot, ha azt akartad, hogy utána is úgy álljon hozzád a doki, akkor bizony a "megszabott" árakat zsebbe kellett tolni. Velejéig romlott az egész rendszer, hiába akarják ezt eltörölni...
2021. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
3-as: de, ki lehetett kerülni. Nem minden doki volt hiéna! Aki meg az, annak pláne nem adok!
2021. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
44%
Sohasem adtam senkinek. Igaz ritkán megyek orvoshoz de volt balesetem, egyszer meg hirtelen leállt az egyik vesém, mindkét esetben példásan és gyorsan elláttak, rendesek voltak, pedig nem adtam pénzt.
2021. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért a végén lehet, meglepődtek, hogy nem adtál egy vasat sem, csak már te nem láttad ezt.

A műtétekért eddig valóban fizetni kellett.

2021. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
most is fizetni kell sajnos az orvos elvarja hogy kapjon egy doboz desszertet ami mellett a boritekban befigyel 50 ezer. Azt mondta amit gondolok tegyen egy desszert melle becsomagolva.
2021. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
6. Az lehet de ha akartam volna se tudtam volna fizetni, diákmunkából éltem akkor. Ha adok hálapénzt, akkor nem tudtam volna pl. kolit fizetni arra a hónapra, pár ilyen után meg kiraktak volna és mehettem volna az utcára. Inkább elviseli a lelkiismeretem hogy távozásom után csúnyát gondoltak rólam. Meg én se kaptam és nem is kapok plusz pénzt a fizetésemen kívül azért mert normálisan elvégzem a munkámat.
2021. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor biztos csaj vagy aztan azert lattak el rendesen
2021. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
Vagy csak csinálták ami a dolguk.
2021. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!