Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Működik a járóbeteg szakrendelés?

Működik a járóbeteg szakrendelés?

Figyelt kérdés
Most lehet olvasni, hogy x városokban leallt. Ez mennyire jellemző? Te melyik városról tudsz, ahol nincs?
2021. márc. 23. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy nalunk leallt-e, vagy csak a haziorvos akar lerazni (mert sajnos amugyis hanyag), de az tuti, hogy meg csak egy vervetelre se utalt be, nemhogy masra.
2021. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Épp most olvastam, hogy x városokban leállt.
2021. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk meg az y városban állt le.

Ez miért "titkos"?

2021. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem titkos, elolvashatja mindenki neten, felesleges itt felsorolni, főleg hogy egyeni tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2021. márc. 23. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
OK. Nálunk nemm állt le.
2021. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Budapest XII. kerületében lényegében leállt (központi politikai utasításra). Tüdőröntgen kontrolt nem végeznek, helyette építészeti felújításokat végeznek. Bőrgyógyászat ugyan egy 80 feletti korú orvossal létezik, de csak gyógyszer felírás szinten. Kaptam beutalót az 5 perces sebészeti beavatkozásra, de a rezidens orvos sajnálkozott, hogy főnökei utasítására nem hajthatja végre. Háziorvos nem veszi fel a telefont gyógyszerfelírás ügyben sem. Ahogy Kásler dr. szokta mondani: imádkozzunk. Addig ő kirakosgatja Mátyás király csontmaradványait meg Mátyás unokáét is.
2021. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fél Jászberényi kórház...

Járóbeteg ellátás szerintem nincs !

fülmosást is telefonon intéznék ,reuma na most gyógyszert irna nem kezelést.Pszihiátrián max a 3 nővér…recept, bőrgyógyász a mutassa meg patikusának....

Háziorvos na az fel se veszik a telefont

2021. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!