Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek van már NAGYON ELEGE...

Kinek van már NAGYON ELEGE abból, hogy még most sem hivták be oltásra? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 18:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Aktív dolgozókat is be kellett volna már régen oltani.
2021. márc. 28. 18:41
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Jól hangzik, de mégis mivel oltottad volna be őket? Ki helyett?


Azt lehet mondani persze, hogy az otthon ülő időseket ráért volna később, de az aktív dolgozók nem egy picike csoport, mint mondjuk az olimpikonok, akiket "csak úgy" előre lehetne hozni.

2021. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 heretacskó válasza:
0%
Iszonyatosan oda vagyok! Nem regisztráltam, mindent elkövetek hogy kikerüljem ezt a fost, és mégsem szólt senki. Mi lesz így a világgal? Mindenki meghal miattam! Ejnye-bejnye!
2021. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
26 vagyok március elején regisztráltam de engem még mindig nem hívtak. Ellenőriztem és elvileg sikeres volt a regisztrációm. Van ismerősöm aki ugyanennyi idős és már egy hónapja megkapta..nem tudom mi alapján megy de akkor ne reklámozzák hogy “vakcina van csak regisztralni kene” előbb oltsák azokat az olyanok között akinek nincs semmi betegsége de régebben regisztráltak. Ez valahogy nem fair.
2021. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!