Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Regisztráltam az oltásra, az...

Regisztráltam az oltásra, az ellenőrző oldal mégis azt írja, hogy nem tettem meg. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Emiatt meg1* regisztráltam, meg most is azt írja, hogy nem. Másnál is ez van? Mi a tokom van most?

2021. márc. 27. 16:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Természetesen hazudnak, mint mindig. Azért nem működik jól, mert ehhez is hülyék voltak. Nekik az már túlterheléses kibertámadás, ha 1-nél több ember akarja használni és normális működés, hogy csak igen és nem eredmény van, aminek következtében a másfél millió oltottra is azt mondja, hogy nem regisztrált.

Eleve felmerül a kérdés, hogy mi f..nak kell egy ilyen oldal, miért nem lett volna jó, hogy a regisztrációkor visszaigazolás jön. A legputribb webboltok is tudják.

Kapcsolódó hír: [link]

2021. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
a regisztrációdat néhány nap alatt dolgozzák fel, nézz rá mondjuk szerdán, akkor már bent leszel a rendszerben. Ha esetleg pénteken is azt írná, hogy nem, na akkor kell írni emailt nekik.
2021. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

12-es

Mit kell ezen feldolgozni? Bemennek a Klárikák, meg a Gizikék aztán válogatják az aktákat? Több millió adatot számítógéppel kezelnek, az meg - ha normális meg van írva - pillanatok átemeli az egyikből a másikba.

2021. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Most is "nem"-et ír. Na mindegy ez van. Akkor úgy látszik nem mindenkinek jár az oltás, kár bármilyen járulékot fizetni.
2021. márc. 28. 18:58
 15/30 anonim ***** válasza:

13-as.

Igen, egy jó programnál így lenne, de sajnos a "gyorsaság" a minőség rovására ment. Hidd el, nem én csináltam a programot, akkor biztos jó lenne :)


14-es

Nem erről van szó, meg fogod kapni, mint írtam, idő mire bekerülsz a rendszerbe. Ettől nem kell ilyen rossz szöveggel jönni, hogy kár fizetni. Igen kár, de nem azért, mert nem kapsz oltást, mert neked nem jár. Jár. És mint írtam, nézd meg szerdán, akkor már 99% hogy bent leszel a rendszerben

2021. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

15: én már az első adando alkalommal regisztraltam, amikor erre lehetőség nyílt.

Amikor leellenoriztem, akkor "nem"-et írt, akkor még egyszer regisztráltam és most is nemet ír.

De, pedig kár. Szívesebben fizetnék saját biztositonak, eddig az allamival csak szivtam.

2021. márc. 28. 19:56
 17/30 anonim ***** válasza:

16

Ezt az információt jó tudni, amennyiben nem mostanság regisztrált, akkor tényleg valami félrement. Ha a regisztráció biztosan helyes volt, és mondjuk azóta eltelt néhány nap (hétvégét nem számolva), akkor írni kell nekik egy emailt.


A regisztráltnak ehhez elég megadnia a TAJ-számát és a születési dátumát, amelynek elküldése után a képernyőn egy IGEN vagy NEM üzenetet fog látni.


IGEN - Az Ön vakcinaigény iránti regisztrációja érvényes és az szerepel a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő nyilvántartásában. Ez azt jelenti, hogy nyilván tartjuk Önt, mint oltandó személyt.

NEM - Az Ön vakcinaigény iránti regisztrációja még nem érkezett meg a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelőhöz. Ennek oka lehet hibásan vagy hiányosan elküldött regisztráció is, amely nem tette lehetővé az azonosítást. Ez esetben sem késett le a regisztrációról, azt meg lehet ismételni a pontos adatok megadásával.


- írják a koronavírus-portálon.

Akár interneten, akár postai úton regisztrált valaki, a jelentkezése elküldésétől számítva több nap szükséges ahhoz, hogy az adatait feldolgozzák és bekerüljön az oltandók rendszerébe. A regisztrációkor megadott adatok hitelességét és pontosságát ugyanis ellenőrzik.

Ha valaki az oltásra történő regisztrációkor pontatlanul adta meg adatát, és emiatt a neki küldött értesítőben téves adatot tapasztal, akkor az adatvedelem@neak.gov.hu email címen kérheti a regisztrációkor megadott adatai pontosítását, javítását.


Amiket ide bemásoltam, bármikor elérhető, első google keresés alapján kijött.

2021. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Írogat a rák ezeknek, a 1818 is alig válaszol, vagy ha megteszi, akkor több hetes késéssel.
2021. márc. 28. 21:36
 19/30 anonim ***** válasza:

16-os

Ja még a "nem" definícióját sem tudták rendesen megírni, hiányzik ez: "vagy ön már kapott oltást". Mivel nekik is azt dobja ki.

Az már csak hab a tortán, hogy - ha már egyszer az ő TAJ-számukat is vizsgálja - akkor inkább az igen csoportba valók.

2021. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Lehet az lenne a baj, hogy pozitív voltam pár hónapja?:)
2021. márc. 28. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!