Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor lehet vegleg letenni...

Mikor lehet vegleg letenni ezt az idegesito maszkot?

Figyelt kérdés
Ugy ertem mikor mindenki vegre elhagyhatja
2021. márc. 29. 01:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem lehet biztosat mondani.

Sajnos, most is , hiaba kotelezo, rengetegen nem hordjak, es ameddig ilyen fegyelmezetlenek az emberek, addig ez huzodni fog...

Plusz mielobb be kellene oltsanak bennunket...

Most csak talalgathatunk. Mindenkinek elege van mar, nehez ez.

2021. márc. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát ezt senki sem tudja. Még jöhetnek újabb mutánsok, amelyek ellen nem jók a mostani vakcinák. Átmenetileg a teljes átoltottság után talán , de hogy végleg-e? Azt senki nem tudja.
2021. márc. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem miért gondolja bárki, hogy azért kell hordani néhány ember nem veszi fel... Annyira hordjuk amennyire csak eltudjuk viselni és ezek ellenére emelkedik a fertőzöttek száma, tehát fölöslegesen hordod.

Arról nem beszélve, hogy mostanában jönnek ki az általa okozott egészség károsodások.

Ilyen hosszú távon most már csak árt.

2021. márc. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
3 Főleg akkor, ha 1 éve ugyanazt az eldobható, egyszer használatos maszkot hordod😄
2021. márc. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
19%
Nem tudok arról, vagy legalábbis arról nem szól a fáma, hogy a maszk hordása hosszútávon milyen egészségügyi problémákat okoz, de sok embernek elege van már belőle. Nyilván hasznos, de az is kérdés, hogy van-e, illetve most már van-e értelme maszkkal, kesztyűvel, stb.-vel védekezni ellene, szerintem a zárlat önmagában elég lehetne.
2021. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kb 60-70% átoltottság után
2021. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Amiota maszk van rajtam. Azt tapasztalom hogy nem kapok eleg oxigent. Es nagyon nagyon sokszor megfajdul a fejem es a tudom is. Mar elegem van ebbol a szarbol. Az allando hitegetesbol. Mar hogy 1 eve nem tudtunk sehova sem menni.

2 honapot jartunk iskolaba. Nem volt se szalag avatonk, se semmink . A ruham mar megvolt tavaly . Igy mehet a francba hiszen az sem lett.

Nagyon csalodott vagyok oszinten. Es merhetetlenul szomoru is. De ami a legjobban aggaszt ez a maszk mania dolog. Senki sem hordja. Illetve aki hordja egyfolytaban fejfajasra,nehez legzesre, kimerultsegre panaszkodik.

Nem tudom meddig birom ezt a bezartsagot. Most elmeletileg 19 kinyit minden. Hogy utana Szeptemberben megint bezarjak? Mar elnezest annak mi ertelme?

Ha mindenki at lesz oltva mar nem lehet bele piszkalni semmibe ugye? A maszk is lekerul ugye?

Egy aggodo 19 eves lany vagyok. Sajnalom hogy ezt leirtam de mar nagyon regota ki kivankozott.

2021. márc. 29. 09:33
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi, az oltás segíteni fog, nézd meg izrael vagy az UK adatait.
2021. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
36%
Megértem és sajnálom, hogy ez téged ennyire negatívan érint, valószínűleg sokakat is rajtad kívül. Csak éppen az a probléma, hogy nem tudsz tenni ellene semmit, egyelőre az átoltottság az ami engedi majd a lazításokat, bár 10 éhe adhoc kormányoznak, szóval én kételkedek ebben, mert ha lazítás lesz is nyárra pl., akkor szeptemberben úgyis bezárnak újra mindent, kihúzzák már ezt a választásokig.
2021. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a megertest ! Rengeteget jelent foleg most! Kerlek vigyazzatok magatokra! Egeszseget a csaladotoknak!


Szerintem is kihuzzak de remelem oszinten meg elobb befejezodik ez a mizeria..

2021. márc. 29. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!