Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltattod magad COVID ellen?

Beoltattod magad COVID ellen?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és gondolkodom rajta de sok idő mire sorra kerülnék. Szerintetek oltassam vagy ne magamat?
2021. márc. 29. 17:13
 1/6 anonim válasza:
65%
Szia! Én mivel még nem múltam 18, így nem oltathatom be magam, viszont a szüleim már be oltották maguk, így tudok segíteni. Szóval ha erős az immunrendszered, akkor ajánlom hogy oltasd be magad, de ha nem az, akkor inkább vitaminokat szedj, vagy ha kibírod hogy 2 napig meg se tudj mozdulni a fájdalomtól, akkor oltasd. Ez a véleményem.
2021. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mindenképpen megéri beoltatnod magad, megóvod magad vele és hozzájárulsz a nyájimmunitáshoz. Szinte csak hasznod származhat belőle. Viszont én az AstraZenecával vigyáznék, mert random súlyos szövődményei lehetnek fiataloknál is, amit tagadnak, de ha kicsit jobban utánanézel, rájössz, hogy egyértelmű az összefüggés. Én személy szerint a Shinopharmmal szeretném beoltatni magam.
2021. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Oltasd.
2021. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
2-es, miért azzal?
2021. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Mar be vagyok oltva. Astra Zenecaval. Ahogy elore tudni lehet, masnap faradt voltam, sajgott tobb alkatreszem. Ez igy teljesen rendben van. Ha jon a booster vakcina a del-afrikaira, arra is megyek. Bar otthon igy menne.
2021. márc. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Nem lehet előre tudni, hogy hogyan fog reagálni az immunrendszered, de örülök, hogy vannak ilyen emberek is, én annk is, hogy te jól vagy. Mindenesetre én addig itthon maradok, amíg nem lesz oltás. Igazából nekem nem érdekem az, hogy másokat rábeszéljek valamire, ezért azt mondom, hogy bármivel, amit felajánlanak oltassátok be magatokat, mert az előnyösebb. Csak azért szomorú, hogy fiatalabb áldozatokkal járt ez, még akkor is ha kevesen vannak. Lehet, hogy a covidot is elkapták volna és úgyis meghaltak volna, de ezt már sosem tudjuk meg. Nyugodjanak békében.
2021. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!