Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van jelentősége, hogy a Covid...

Van jelentősége, hogy a Covid elleni védőoltást melyik karba adják?

Figyelt kérdés
Miért van ez az infó rajta a kis kártyán?

2021. ápr. 4. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyikbe kéred.
2021. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Annyi jelentősége van, ha megtalál a mentő elájulva az árokparton és tiszta kiütés az egyik karod, akkor könnyebben kitalálják hogy csak a csalánosban matattál és nem allergiás reakciód van. Gondolom.
2021. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra tudok gondolni, hogy így vissza lehet követni, hogy egy helyi bőrpír vagy duzzanat az oltás mellékhatása-e. Egy idős, demens vagy éppen hipochonder-hisztériás beteg nem tud megbízhatóan válaszolni a kérdésre, a napi 200-at oltó orvos nyilván nem emlékszik, a kártyáról viszont egyértelműen kiderül.
2021. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A második oltást vajon ugyanoda kell adni?
2021. ápr. 4. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a balba kértem, mert jobbkezes vagyok: sajnos nem tudok a bal oldalamon aludni azóta 😄


Remélem elmúlik pár nap múlva

2021. ápr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért, mert mindent dokumentálni kell, a másik meg, hogy ha valami problémád van az adott oldalon, akkor az lehet-e az oltás miatt.
2021. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4, remélem nem, mert én rájöttem, hogy jobban jártam volna a másik karommal (gyomorégés miatt a bal oldalamon alszom, de oda oltottak, mert jobbkezes vagyok, hát jobban jártam volna a másikkal). De nem is látok rá okot, hogy ugyanoda kelljen adni.
2021. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Nekem is ez van, de nem mertem a jobb karomba kérni, nem tudtam milyen hatása lesz
2021. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha jobb kezes vagy akkor bal karba és ha bal kezes vagy akkor jobb karba kapod az oltást.
2021. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!