Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik oltást kaptátok, és...

Melyik oltást kaptátok, és milyen mellékhatásokat vettetek észre?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy Astra-Zeneca oltást, estére kicsit padlóra tett, ezért érdekelne hogy akik kaptatok, nektek milyen mellékhatásokat okozott?



Pfizer volt a családban másnak, és őt is egy-két estére döntötte le, de utána semmi panasz nem volt



2021. ápr. 5. 18:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
semmit nem kaptam
2021. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Szomszéd kapott Astrát, azóta már eltemették
2021. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Pfizert kaptam, az első után 24 óráig fájt a karom, a második után is, de kevésbé. Egyéb mellékhatás nem volt.
2021. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Anyám,apám már 1 hónapja túl van mindkét Pfizer-en. Kis vállfajdalom volt csak.

Anyósom az első pfizer után egy estét volt nyomott,plusz vállfájdalom.

Ismerősöm Szputnyikot kapott 3 hete,köszöni jól van.

Tesómat is oltották bár nem is tudom melyikkel ( Anglia). Semmi baja.

Én még szoptatok így erősen gondolkozom.

2021. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Édesanyám astrát kapott, az első után 2 napig lázas volt, a 2. után semmi baja. Apám oroszt kapott, meg se érezte. Nagyszüleim kínait kaptak, nagyanyámnak 2 napig kicsit fájt a helye, amúgy egyiknek sincs baja.
2021. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Érdekes, nekem is kínait kapott a nagyim, és abszolút semmi reakciója nem volt rá


Nekem most kezdődik a hidegrázás, hőemelkedés, de remélem csak ennyi az egész (meg mindenki másnak úgy általában)

2021. ápr. 5. 18:59
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Pfizer, a második után kb. másfél napig nem voltam jól, éjjel fáztam és fájtak az ízületeim, de erre természetesen számítani lehetett, semmi problémám nem volt vele. Utána elmúlt. És persze örültem mint egy gyerek karácsonykor, h be lettem oltva, és eü. dolgozóként ráadásul hamar és a legmodernebb vakcinával.
2021. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
6,nekem nincs ismerősöm, aki rosszul reagált volna bármelyikre. Amúgy mihamarabbi gyógyulást :)
2021. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Tegnap dèlutàn kaptam modernàt.Ma dèlutàn kezdett fàjni a karom kicsit,illetve a hônaljam.Ràzott picit a hideg ,de nem volt mèg hőemelkedèsem sem.Remèlem màs tünet nem lesz.
2021. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jobbulást mindenkinek, valamint kellemes ünnepeket: remélem a következő már nem lesz ilyen 😄
2021. ápr. 5. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!