Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik oltást kaptátok, és...

Melyik oltást kaptátok, és milyen mellékhatásokat vettetek észre?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy Astra-Zeneca oltást, estére kicsit padlóra tett, ezért érdekelne hogy akik kaptatok, nektek milyen mellékhatásokat okozott?



Pfizer volt a családban másnak, és őt is egy-két estére döntötte le, de utána semmi panasz nem volt



2021. ápr. 5. 18:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ma kaptam modernat. Eddigi tünetek kezem fáj, nehéz megemelni is, fáradékonyság, és meleg a fejem de nincs lázam.

23f

2021. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11: Nekem borzalmas éjszakám volt: fájt a karom ahová kaptam, az éjszakát végig ilyen félálomszerű állapotban forgolódtam végig, lázzal meg mindennel


Most már kezdek kicsit jobban lenni, előjött egy kis ízületi fájdalom, de szerintem a nagyján már túl vagyok


Remélem neked enyhébb lesz a mellékhatás 😉

2021. ápr. 6. 18:51
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éves vagyok, tegnap kaptam meg az első szputnyikot. Estére belázasodtam, de 38.1nél nem ment feljebb. Emellett gyengének érzem magam, fejfájás, ízületi fájdalom amit még tapasztalok. Most 37.6ot mértem. Elvileg ezek az influenza szerű tünetek a leggyakoribb mellékhatások az orosz vakcinánál.

Az oltás helye is fáj és érzékeny.

2021. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13: Neked is voltak ilyen hasmenés-szerű tünetek?


Tegnap nekem egyáltalán nem volt étvágyam, csak estefelé, és ma se igazán esett jól semmi, csak egy kis tea

2021. ápr. 7. 13:56
 15/21 anonim ***** válasza:
Astrát kaptam tegnap délben. Igazából nem volt semmi kirívó tünetem utána. Éjszaka fájt a karom, ahová kaptam, de ettől függetlenül jól aludtam, nincs láz sem hőemelkedés. Ma kicsit nyomottabbnak érzem magam, de semmi több. Remélem, megúsztam ennyivel.
2021. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13as vagyok. Hasmenésem nem volt, étvágyam nekem sincs egyelőre. A lázam lement viszont még elég gyengének érzem magam. Remélem a második adag után nem lesz megint ez :)
2021. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Astra-t kaptam 5 héttel ezelőtt, 1.oltás. Volt 2 borzalmas napon és éjszakám utána. Láz(38,7), izom-és izületi fájdalom, fejfájás, szédülés, egyre erősödő fájdalom az oltás helyén, heves szívdobogás. A legrosszabb viszont az volt, hogy nem tudtam aludni. Ólmos fáradtságot éreztem, feküdtem de nem tudtam aludni. Összesen kb 5 nap elteltével éreztem magam teljesen kipihentnek és egészségesnek, de a fájdalom a szúrás helyán tovább megmaradt.


#14: Párom is Astrát kapott, neki "csak" 1 éjszakán át volt láza, viszont 2 napig volt hasmenése. A többi mellékhatás nála is jeletkezett.

2021. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

11/17 vagyok.

Kicsit reggel rázott a hideg, a kezem még mindig leszakad, plusz szétment a fejem ma annyira fájt, muszáj voltam bevenni gyógyszert, de eddig megusztam ennyivel.

Neked is jobbulást kérdező 😁😁

2021. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Pfizert kaptam április 23.-án(pont 2héttel ezelőtt). Két napig nagyon enyhén éreztem a bal kezem. De össz-vissz ennyi mellékhatása volt.
2021. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Modernat kaptam ma reggel, semmi mellekhatas.
2021. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!