Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem merek elmenni oltasra...

Nem merek elmenni oltasra holnap mert félek hogy belehalok es 2 gyerek marad árván. Miert nem erti ezt meg anyam? O regisztralt be tudtom nelkul

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 22:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Elkaphatod többször is, nagyon változó. Én elmennék, sokan örülnének ha már holnap sorra kerülnének (én is, de ma kiderült, hogy 803. vagyok a sorban a körzetemben)
2021. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

#11 , ez így lekérdezhető?


Kérdező:

Ha az megnyugtat, beszélj anyáddal, hogy felneveli-e a gyerekeidet, ha te elpatkolsz. Illetve gondolom van másik szülő is valahol, az ember nem szűznemzéssel szaporodik.

Eddig nem rettegtél, hogy ottmaradsz az úton közlekedési balesetben vagy rádzuhan egy virágcserép? Akkor mi lenne a gyerekekkel?

Teljesen normális dolog felkészülni rá, hogy _bármikor_ meghalhatunk.

Tényleg.

A Kaszás nem fog regisztrálni nálad meg sms-t küldeni az időponttal, hogy felkészülhess, plusz a halálnemet is bejelenti, te meg kérhetsz új osztást, ha nem tetszik.

Épp ideje volt rádöbbenned arra, hogy erre az esetre is legyen egy forgatókönyv.

Szintén egyedül nevelem az enyémet, most elsős.

Rohadt felelőtlennek érezném magam,ha nem oltattam volna, ezzel megsokszorozva az esélyét annak, hogy elpatkolok oltás nélkül (asztma, stb.), mint így.


Anyád legalább józanon gondolkodik, nagy baj nem lehet, én erre gondolnék amikor hüppögve odatartom a karomat.

2021. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem, a háziorvos mondta, a listáján mennyien vannak.
2021. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%

Én is erre értettem, hogy ezek szerint ők látják így egyben, hogy ki hogyan/mikor következik kb. (és a tied olyan jó fej, hogy el is mondta:)


Nem tudtam, hogy látják, azt hittem, ők is valami ad hoc "rendszerben" kell hogy improvizáljanak.

2021. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14, a múlt héten valamikor megkapták a hozzájuk tartozó regisztráltak listáját. Azon már ők választanak oltási sorrendet (de ehhez is vannak központilag előírt szempontok).
2021. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2021. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Xd
2021. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A brit mutáns nem egy kis nátha. Sorra viszi a fiatalokat.
2021. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!