Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok étkezési zavarokkal...

Hol tudok étkezési zavarokkal és szexuális élettel kapcsolatban ingyenes pszichológiai ellátást találni Budapesten?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

A Honvéd Kórházban !


💪💪

2021. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És hogy tudok most ebben a helyzetetben bejelentkezni? Nem baj ha a lakcimem nem oda szól?
2021. ápr. 7. 21:23
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

#2.


Semmi probléma, hívd föl a 112-es segélyhívó vonalat, vagy az utcán párban járőröző hivatásos katonáktól is kérhetsz segítséget.


Mégjobb:

- Írj Győrfi Pál Úrnak, majd Ő útbaigazít..



Bonus:

- Kezdd azzal, hogy arra vagy kíváncsi, hogy a kutya f.-a miért olyan amilyen..😄😄

2021. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát a Honvédban nemigazán, oda csak rendőrök/katonák/tűzoltók stb.. és az őr okonságuk, illetve 1-2 kerületnyi ember mehet, csakúgy akárki nem.


Hát ingyeneset nem tudok, de van egy Napkör nevű ilyen alapítványszerű dolog ahol az arra rászorulók (diákok, gyenge anyagi hátterűek,s tb) 2.000 forint/ülés áron kaphatnak pszichológusi ellátást. Legalábbis pár éve még kétezer volt, de kétlem, hogy megemelték volna.

2021. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

21:30


Nyugi, ő speciális eset, soron kívül fogadják a bajtársak..😄


(Ha nem jött volna le miért írtam hát...🙄)

2021. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Fiúka, én csak azt látom, hogy nagyon fullba nyomod a kretént, és láthatóan nem segítesz..
2021. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#7

Elég ha írsz egy korhazat, vagy egy orvost stb.

2021. ápr. 7. 21:47
 8/16 anonim ***** válasza:

4/8


Napkör 2ezer forint? Nem tudom milyen ülés volt az, de már jó rég lehetett. Én pár éve jártam, akkor volt 7ezer/akalom, jelenleg ez 9ezer/alkalom, és hidd el még így is olcsóbb, mint egy magánorvos. Ha csoportos terápiára jártál, akkor lehet az olcsóbb volt.


Gyúrósfiúka, amúgy azt vágod hogy senki nem kérte a "segítségedet" öcsipók? ;) Vagy azt hitted, minden kérdésre válaszolnod kell?

2021. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, ingyenes nem nagyon van sajnos, illetve elvileg ha van, akkor azt a háziorvosodnak meg kellene tudni mondani, kihez tartozol. (Ha van még háziorvosod, azok után, amennyi eü. dolgozóval kib@asztak a remek szerződéssel...)
2021. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

7es, hogyhogy mit segíts?:D A kérdés annyi, hogy ismersz-e a fővárosban olyan helyet, ahol nyújtanak ingyenes pszichológiai ellátást. A válaszod vélhetően a "nem" úgyhogy jó is h idejöttél spamelni:D


Kérdező, mondom, én a Napkört ismerem elsőkézből, ha nem is ingyenes, de olcsó és elég jó. Csak persze emiatt nem biztos h be lehet kerülni.

Deee egyébként eeelvileg létezik TB-s pszichológus.. a legendák szerint... ezt a háziorvostól kérdezd, ha valaki, akkor ő tud beutalni.

2021. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!