Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok étkezési zavarokkal...

Hol tudok étkezési zavarokkal és szexuális élettel kapcsolatban ingyenes pszichológiai ellátást találni Budapesten?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#9.


Te mit hiszel?

Hagyjuk mert kiszaladsz😉😉

2021. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es, igen, Napkörnek is vannak normális árai, de indokolt esetben van (volt) ilyen opció, hogy olcsóbb. Egy ismerősöm anno diákként járt oda és mivel nem volt saját bevétele, így megadták neki ezt a 2ezres órabért. Nyilván nem verik nagy dobra, hogy ugyanazt a szolgáltatást olcsóbban is adják, mert az ilyesmi bevonzaná a csalókat akik letagadják, hogy amúgy havi 200at megkeresnek csak nincs kedvük havonta 40et erre költeni..

De rá kell kérdezni, hogy van-e még, annyit mindenképp megér.

Amúgy kb 5-7 éves az infó, szóval tényleg nem mai.

2021. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiúka

Nem én hívtala öcsipóknak, de... kussoljál már:D

2021. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ingyen ez nem működik. Hosszú távon. Az étkezési zavarokat egyébként családdal együtt ajánlják. Másrészt meg tényleg nagyon sokat tanult az a pszichológus, nem azért tette, hogy ingyen dolgozzon. Másrészt viszont ha bevonják ezt a TB-be, akkor baromira nem érné meg neki csinalni. Szóval ez nagyon rossz helyzet mindenkinek. Sajnos nem tudok Budapesten ilyen helyet de ha meg tudod tenni, akkor a körbe menj el, szerintem sokat segíthet
2021. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gyúrós Fiúka, nekem vagy öcsipók :D


Úristen de beszartam egy kis net-trolltól :D Anonim nagyon nagy az arcod, élőben már nem lennél ilyen bátor :D Tipikus. De amúgy szórakoztatsz kisgyerek, köszi szépen, kell némi humor a dolgos mindennapokba'!

2021. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 De La Cruse ***** válasza:

Nem kell feltétlenül szeretkezés közben enni.

Engem például zavarna a pörkölt szaft.

2021. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!