Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagy bunkóság aznap lemondani...

Nagy bunkóság aznap lemondani az orvosi időpontot?

Figyelt kérdés
Magánba lenne időpontom késő délutánra ultrahangra, viszont nagyon illetlen dolog aznap délelőtt lemondani vagy nem én lennék az első?

2021. ápr. 8. 12:31
1 2 3
 1/23 alletta ***** válasza:
96%

bárkinek közbejöhet valami. szerintem nem ciki, lényeg, hogy szóltál.

azt kell mérlegelni, hogy mennyire fontos ez a vizsgálat neked, és hogy mikorra kapsz megint időpontot.

2021. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Hat nalunk fizetni kell lemondaskor 5 ezret, ha aznap mondom le :D

Barmi kozbejohet, de ha meg tudnad oldani, hogy elmenj, akkor inkabb ne halogasd.

Ha pedig nem, akkor felhivod oket, hogy ez van, nem tudsz mit csinalni.

2021. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz, inkább az, ha várnak és nem jelensz meg. Sajnos igen gyakori jelenség, bár néha nem baj, mert előfordul néha, hogy egy kezelés elhúzódik, ilyenkor az orvosnak lesz ideje visszahozni ezt az időt. Ha még van idő, tehát nem 10 perccel előtte mondod le, magánban felhívnak ilyenkor későbbi pácienseket, hogy szabadult fel időpont, így a legtöbb esetben be tudják tölteni a lyukat.
2021. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy, annál mindenképpen jobb, mintha le sem mondanád. :)
2021. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy hasi uh-ra mentem volna, de 2 hete foglaltam az időpontot és időközben megoldódott az állandó vizelési inger, így nem látom okát elmenni,tehát nem kellene új időpont remélhetőleg.
2021. ápr. 8. 12:46
 6/23 alletta ***** válasza:
93%
te érzed, hogy teljesen meggyógyultál-e, és nincs már szükség a vizsgálatra.
2021. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát, felfazasos tüneteim voltak, háziorvos telefonos konzultáció alapján (ami nyilván nem ugyanaz) felírt egy antibiot, 5 naposat, de nem igazán ereztem javulást és még utána pár napig volt ez az allando vizelesi inger, de mar lassan 1 hete nem tapasztalom ezt, tehát kicsit feleslegesnek tűnik sztem az uh, de persze itt senki sem orvos, csak leírtam :)
2021. ápr. 8. 12:53
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy az.

nekem 3 hónapja kezdődött pont ezzel, és visszajött többször, kb hetente, 3 hetente, nem felfázás volt. labor is kellett, urológián, nem a háziorvos egyszerű laborja

2021. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 alletta ***** válasza:
100%
ha már közel egy hete nincsenek panaszaid, akkor az antibiotikum segített. remélhetőleg meggyógyultál!
2021. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Na igen... Bár az 5 napos kúra után még napokig éreztem ezt az állandó alhasi nyomást stb, szörnyű volt, úgyhogy akkor jó későn hatott az antibio😅 köszönöm mindenkinek egyébként!
2021. ápr. 8. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!