Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagy bunkóság aznap lemondani...

Nagy bunkóság aznap lemondani az orvosi időpontot?

Figyelt kérdés
Magánba lenne időpontom késő délutánra ultrahangra, viszont nagyon illetlen dolog aznap délelőtt lemondani vagy nem én lennék az első?

2021. ápr. 8. 12:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Egyébként ne nézzen senki hülyének, nem vagyok idióta de ahogy ezen agyaltam meg a válaszokat is olvastam stb, most úgy érzem pár órája hogy megint visszajött ez az állandó telt hólyag érzet, ezek szerint lehet pszichés is es azért múlt el mert szimplán eltereltem a gondolataim erről (nem olyan egyszerű amúgy)?
2021. ápr. 8. 18:02
 22/23 anonim ***** válasza:
28%
Igen, az, mivel az oltások ki vannak számítva, így lehet a te adagod megy a kukába, ami valaki életét megmenthetné.
2021. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
13 nézz utana ehelyett
2021. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!