Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet megnézni, hogy...

Hogyan lehet megnézni, hogy rajta vagyok-e az oltási listán?

Figyelt kérdés

Itt, a fórumon láttam, hogy sokan említenek valami listát, ami elvileg nem azonos a regisztrációval.


Idézem:

"29 éves vagyok, a testvérem 28 megkaptuk az oltást a héten. A krónikus beteg anyám meg egyelőre nincs a listán, nem értem a sorrendet. "


Pontosan milyen lista ez, és hol tudom megnézni?

Köszönöm!



2021. ápr. 9. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megnézni, a háziorvosodat tudod megkérdezni. Múlt kedden elvileg megkapták az összes hozzájuk tartozó oltandó listáját, ha nem vagy rajta pedig regisztráltál, akkor valami bibi van a rendszerben.
2021. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben, rákérdezek!

Köszönöm a válaszod!

2021. ápr. 9. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt: [link]
2021. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(Én amúgy a #3 által linkelt lekérdezőn kívül azért megkérdezném a háziorvost is, mert hallottam olyat, hogy valaki tök más háziorvos listájára került.)
2021. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki pl mult heten regisztralt, az automatikusan a sor vegen van? Vagy pl ha kronikus beteg, elorebb kerul?
2021. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, a regisztráció sorrendje elvileg egyáltalán nem számít. Időbe kerülhet, míg átfutsz a rendszeren, de beraknak a fiatalabbak és egészségesebbek elé. Többektől hallottam, hogy a háziorvos oltást ígért nekik a jövőhétre, de aztán regisztráltak idősebbek és az illető oltása hetekig halasztódott, mert az új regisztráltak mindig elékerültek. Igaz, most már a háziorvos dönt a sorrendről a kiszabott szempontok alapján, de talán mégis nagyobb a mozgástere.
2021. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi😇
2021. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!