Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Házi orvos a 4 orás rendelése...

Házi orvos a 4 orás rendelése alatt miért csak az oltással foglalkozik? MIért nincs 5 vagy 6 orás rendelés?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 06:10
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom. Rendelés 8-12ig (oltással kapcsolatban se telefon se e-mail válasz) a doki este 7 után válaszolt oltással kapcsolatban jóval rendelési idő után.

Szerintem orvos és körzet függő.

2021. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Az én háziorvosom szinte 0-24-ben válaszol az emailekre, még hétvégén is. Olt a rendelési idejében, olt a házhoz menő idejében, olt hétvégén, és még olt a helyi oltóponton is. Sima háziorvosi rendelés csak ügyeleti jelleggel van. nyilván ha pont nincs oltanivalója, akkor ezzel is foglalkozik. Hogy mikor alszik, arról fogalmam sincs.
2021. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként kár, hogy nem túl közismert az orvosok beosztása, és a köznép azt hiszi, hogy ők csak 4 órát dolgoznak. Hát nem. Mennek házhoz a maradék időben, plusz van ügyelet is. Adminisztrációhegyek, továbbképzések... És ez a békeidő, most sokkal durvább.
2021. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!