Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid atveszeltseg utan...

Covid atveszeltseg utan mennyivel kaptatok meg a vedettsegi igazolványt? Most estem túl és május 20 tol van foglalás wellness szállodaba akik kérik az igazolványt arra megjon?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a családban 4-ből csak egy személy kapta meg, pedig ugyanakkor volt beteg mindenki. Rejtély hogy mi alapján és mikor küldik..
2021. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk négyből ketten kapták meg.
2021. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a karanténból kikerülés után két héttel érkezett meg.
2021. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Első dolgod wellnesbe rohanni, mi? Az ilyenek miatt terjedt szét anno is, akik nem tudnak a fenekükön megülni.
2021. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
4. Hagyjad, szerintem kamuzik.
2021. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
#5: Főleg, hogy minden wellness zárva van. :)
2021. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
na igen...a gond ott van, hogy június előtt itt nem nagyon nyitnak ki semmit...:D vagyis hát kinyithatják persze, ha Viktor úgy dönt, hogy lölőnek pénzt kell termelni, de a szakemberek hisztizni fognak miatta...jelen állás szerint annyi beoltottnak kell lenni ahhoz, hogy nyissanak a szállodák, amennyien még nem is regisztráltak...szóval majd ha nem jön be, majd lejjebb tolja vitya a lécet...
2021. ápr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Scream85 ***** válasza:
58%

Minek kamuzol kérdező? :D

Köztudott hogy a szálláshelyek nem fogadhatnak vendégeket (kivéve üzleti céllal beutazókat)....és mivel még nincs ez a korlátozás feloldva, így te sem leszel kivétel, búcsút mondhatsz egyelőre ennek a wellnessnek :D

2021. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Micsoda válaszok a kérdésemre kértem választ. Lehet foglalni csak a szallashely kéri a védettségi igazolványt. Májusban ki fognak nyitni. Nézzétek meg a szállodák honlapját tele van mind pünkösdi ajánlattal programmal.

Egyébként nem értem a támadás én meggyógyult nem fertőzök. De a szálloda kéri a védettségit. Mivel van foglaló nem mindegy. Viszont már az oltást is megkapom vasárnap és onnantól 2 héten belül biztosan megjön ma mondta a háziorvos úgyhogy meglesz ha ez infó másnak is.

2021. ápr. 12. 10:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem kérdező hogy mikor voltál covidos? Mert úgy tudom hogy a tünetmentessé válástól számított 3 hónapig nem adják be az oltást, ha viszont 3 hónapnál régebben voltál beteg akkor ezek szerint ilyen rég óta nem kaptad meg az igazolványt? Mondjuk mi is már több mint egy hónapja várjuk de se híre, se hamva egyelőre :D
2021. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!